ماه گرفتگی و تاثیرات آن از دیدگاه فنگ شویی

خورشید گرفتگی ۵ دی ۹۸ و تاثیر انرژی آن
2019/12/22
2020/02/02
ماه گرفتگی و تاثیرات آن از دیدگاه فنگ شویی

خسوف از دیدگاه فنگ شویی

در این مقاله سعی میکنیم شما عزیزان را با انرژی ماه گرفتگی یا خسوف (Lunar Eclipse) از دیدگاه فنگ شویی آشنا کنیم و راهکار مناسب ارایه دهیم. در این ماه گرفتگی که نیک و بد را با هم در خود نهان دارد خوشی و شادکامی در کنار تلخ کامی شکل میگیرد. در ابتدا انرژی هایی که از این ماه گرفتگی به زمین می رسد به ما کمک میکنند تا کارهای ناتمام خود را به پایان برسانیم.

اگر از نظر احساسی درگیری پیدا کرده اید و در بلاتکلیفی به سر می برید، وقت آن است که به این قضیه سر و سامانی بدهید و کار را به اصطلاح یکسره کنید.

 

ماه گرفتگی چگونه اتفاق می افتد؟

ماه گرفتگی زمانی اتفاق می افتد که سایه زمین روی ماه می افتد و انرژی ماه به زمین نمی رسد و زمانی که ماه حرکت می‌کند و به کناری می‌رود ناگهان انرژی ماه و نور نقره فامش به زمین می رسد. پس از ماه گرفتگی آبشار انرژی را خواهیم داشت.

 

فنگ شویی برتر - ماه گرفتگی دی ماه 1398

ماه گرفتگی و تاثیرات آن از دیدگاه فنگ شویی – عکس تزئینی است.

معنی خورشید و ماه از دیدگاه ستاره شناسی

از نظر ستاره شناسی، خورشید مربوط به روح است و ماه مربوط به ذهن است بنابراین هنگام ماه گرفتگی روح و ذهن عضو مورد توجه برای کالبد بشری خواهند بود. لذا توجه به این دو موضوع بسیار اهمیت خواهد داشت.

خورشید و ماه از نظر فنگ شویی

در فنگ شویی هندی خورشید مربوط به شرق است بهترین جایگاه برای افرادی است که می خواهند مورد توجه، لطف و برتری قرار گیرند. ماه مربوط به غرب است که اعتبار و وقار می آورد.

در ماه گرفتگی چگونه به روح و ذهن توجه کنیم؟

ماه گرفتگی توجه به پالایش ذهن و روح است؛ به نحوی که سعی کنید افکار خود را از هرگونه حسادت، آلودگی، کینه و انرژی منفی دور کنید. می توانید از انرژی ماه گرفتگی که در ۲۰ دی ماه ۹۸ اتفاق می افتد و تا بامداد ۲۱ دی ادامه خواهد داشت استفاده کنید.

آیا در این زمان می شود فنگ شویی کرد

بله پس از پایان ماه گرفتگی همچنین در روزهای بعد می توانید به پالایش و پاکسازی خانه و محیط زندگی بپردازید. رفع انباشتگی بسیار مفید است. به علاوه تا دو هفته آینده بهترین زمان برای پاکسازی و پالایش خانه و محل کار و فنگ شویی است. حتما در محیطی آرام و به دور از تنش و شلوغی به رفع انباشتگی منزل و محل کار خود بپردازید. همه جا شمع و عود روشن کنید.
اگر عود ندارید اسپند دود کنید. بهتر است چراغ های خانه یا محل کار روشن باشند. رسیدن به آرامش ذهن سودمند خواهد بود. در سکوت کار کنید و پاکسازی کنید.

 

در ماه گرفتگی از چه کسانی و چه چیزهایی فاصله بگیریم؟

از افراد عصبی فاصله بگیرید و کنار افراد دردسرساز نباشید. از رسانه ها، ماهواره، شبکه های اجتماعی فاصله بگیرید و سعی کنید در حوضه میدان های الکترو مغناطیسی، الکتریکی و در مواردی از این دست قرار نگیرید و فاصله خود را حفظ کنید.
ماه گرفتگی زمان خوبی برای رهایی از انرژی های منفی و هر گونه زشتی است. در این زمان هر چه که با روح و احساس شما هم سو نیست باید دور ریخته شود تا جای کافی برای ورود انرژی مثبت باز شود. بهترین زمان برای مدیتیشن و مراقبه است. چون در آستانه ماه کامل هستیم بهترین زمان برای رهایی از عادت ها، ایده های منفی و افراد مشکل ساز است.

 

آیا می توانیم کارهای جدیدی آغاز کنیم؟

بهتر است ماه گرفتگی پایان انرژی ها و عادت های بد باشد و از این انرژی برای یافتن اشکال ها و رفع ایرادها استفاده کنید. اگر در بند عادت های غلط، تفکرات نادرست هستید باید با انرژی ماه گرفتگی هم سو شوید و پس از پایان ماه گرفتگی در روزهای آینده به اصلاح آنها بپردازید و بهترین زمان برای رفع مشکلات است. هنگام ماه گرفتگی ذهن خود را به آرامی تحلیل کنید و پس از آن بدی ها و اشتباهات را دور بریزید. ذهنتان را با نور ماه روشن و شفاف کنید. فراموش نکنید که اولویت با پالایش ذهن، روح ، فکر و پاکسازی گذشته ها و نیروهای منفی است.

اگر هنگام ماه گرفتگی موفق به پالایش ذهن و روح نشدیم چگونه می توانیم به این انرژی دست یابیم؟

اگر موفق به انجام این کارها در زمان ماه گرفتگی نشدید. نگران نشوید تا آخر هفته و تا دوهفته آینده هم می توانید به پالایش بپردازید. ولی فراموش نکنید که در زمان ماه گرفتگی بیشترین انرژی در جریان است به خصوص زمانی که نور ماه پس از ماه گرفتگی به زمین می رسد می توانید از آن حداکثر استفاده را ببرید و بهترین فرصت برای تفکر و توجه به درون، اندیشیدن و هماهنگی انرژی هاست. پس هنگام ماه گرفتگی یعنی زمانی که ماه تاریک است به خود و روح و ذهنتان توجه کنید. مراقبه و پاکسازی روح مهم است. پس از ماه گرفتگی به محیط های بیرونی توجه کنید و برای #فنگ_شویی منزل برنامه ریزی کنید.

نکته

انرژی این ماه گرفتگی در کیهان باقی می ماند و تا ماه نو هم برای پاکسازی و پالایش فرصت باقی است. اما هر قدر زودتر انجام دهید بهتر است لطفا به دوستان خوبتان هم اطلاع دهید و در نشر این اطلاعات و فرصت های مهم سهیم باشید.

 

اهمیت ماه گرفتگی ۲۰ دی ماه ۹۸ برابر با ۱۰ ژانویه ۲۰۲۰

شروع ماه گرفتگی: ساعت ۸،۳۷ روز جمعه به وقت تهران
اوج ماه گرفتگی: ۱۰،۴۰ شب
پایان ماه گرفتگی: ۲۴ دقیقه بامداد ۲۱ دی ۹۸ برابر با ۱۱ ژانویه ۲۰۲۰
مدت زمان ماه گرفتگی: ۴ ساعت و ۵ دقیقه

در زمان ماه گرفتگی چه کار کنیم؟

 

زمانی که زمین بین ماه و خورشید در یک امتداد قرار میگیرد ماه گرفتگی اتفاق می افتد. در ماه گرفتگی سایه زمین روی ماه است. بنابراین تمام آرزوها، خواسته ها و نیاتمان روی ماه آسمانی نقش می بندد و با انرژی هستی یکی میشود. لطفا در این لحظات پر انرژی، آرزوهای مثبت خود را در هستی جاری سازید. زیرا این انرژی در هستی باقی میماند. در این لحظات می توانید انرژی عشق، صلح و سلامتی را انتشار دهیم.

پیام انرژی این ماه گرفتگی پر قدرت و امواجش برای ما رسیدن به یک آگاهی برتر، یک تفکر نو، یک راهی تازه، حرکت از مرحله ای به مرحله ای دیگر، رهایی از هر آنچه که ما را در بند کشیده و به پای ما زنجیر شده و قدم به یک دنیای جدید است.

همه می دانیم که صعود، مستلزم دریافت انرژی است. این انرژی را کیهان در اختیار ما نهاده است. ما میتوانیم بی توجه از آن بگذریم یا با کسب آگاهی و خرد بیشتر، به عنوان یک نردبان ترقی از آن استفاده کنیم و بهرمند شویم.

 

فنگ شویی برتر - ماه گرفتگی دی ماه 1398

فنگ شویی برتر – اهمیت ماه گرفتگی – عکس تزئینی است.

 

 

این انرژی میتواند ما را به مرحله ای فروتر یا برتر بکشاند. پس بهتر است برای انجام کارها و فعالیت هایمان یک برنامه دقیق و منظم تهیه کنیم و بی گدار به آب نزنیم. از عقل و خرد خود استفاده کنیم و چشم بسته قدم برنداریم. زندگیمان را برنامه ریزی کنیم و مثل هنرجویی که خود را آماده امتحان میکند درس هایمان را خوب حفظ کنیم وخود را آماده آینده ای سازیم که جهان هستی در اختیار ما هر لحظه قرار داده است. با زمان پیش برویم. خودمان را در گیر گذشته نکنیم و با برنامه ریزی دقیق و روز به روز گام های قوی برداریم.

 

نکته

این هفته خانه و محل کار خود را فنگ شویی کنید پالایش و پاکسازی عالی است. روزها را با آرامش سپری کنید. صدقه بدهید. خیرات کنید. لبخند بزنید. مشاجره نکنید و با آرامش رانندگی کنید. زیرا تجمع سیارات در برج جدی و ماه گرفتگی در برج سرطان، دریافت انرژی برق آسایی را رقم می زند که ممکن است بر خیلی از ما آسان نباشد. فراموش نکنید که در این ماه گرفتگی انرژی زیادی در جریان است.

از افرادی که خشمگین و پرخاشگر هستند فاصله بگیرید و وارد بحث و جدل با کسانی که با شما مخالف هستند نشوید. نیازی نییت که خودتان را به آنها ثابت کنید گذشت زمان همه چیز را ثابت خواهد کرد. به حال خود باشید و برای زندگی آینده خود برنامه ریزی کنید. زیرا احتمال تنش و آسیب فراوان است.

با آرزوی انتشار سلامتی، صلح، دوستی، عشق، برابری، یک رنگی، بر کره زمین.

استاد اعظم ابراهیمی

کانال تلگرام فنگ شویی برتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.