خورشیدگرفتگی ۱۱ تیر ۹۸ و تاثیر انرژی آن

عناصر پنج گانه در فنگ شویی
2019/06/26
فنگ شویی برتر -وضعیت آسمان NO5
در هنگام خورشید گرفتگی و تاثیر آن چه اقداماتی باید صورت پذیرد
2019/07/02
خورشید گرفتگی 11 تیر در فنگ شویی برتر
فنگ شویی | فنگ شویی برتر | خورشید گرفتگی 11 تیر

در این زمان با نزدیک شدن به ماه نو و خورشید گرفتگی ، سطح انرژی افزایش می یابد.
زمان مناسبی برای نیایش، طلب خیر کردن، عشق ورزیدن، بخشش دیگران و مثبت اندیشی است.  لطفا در این روزهای پر انرژی، عشق و محبت درونی خود را به کیهان ارسال نمایید تا کره زمین از عشق لبریز گردد. این انرژی مختص یک یا دو شب نیست، عشق ماندگارترین عنصر دنیاست و همیشه جاودان است.

انرژی خورشید گرفتگی ۱۱ تیرماه ۹۸

در جواب دوستان عزیزی که تماس می گیرند و در رابطه با انرژی این خورشید گرفتگی می پرسند، عرض کنم که : رصد خسوف و کسوف همواره از ارزش بسیار بالایی برای دانشمندان، در زمینه های آب و هوایی، زمین شناسی، ستاره شناسی …. برخوردار است.
هر قدر محل سکونت ما به این خورشید گرفتگی نزدیک تر باشد طبیعتا پذیرش این تاثیر نیز بیشتر خواهد بود.

خورشیدگرفتگی و تاثیر انرژی آن

خورشید گرفتگی زمانی اتفاق می افتد که ماه دقیقاً روبروی خورشید قرار می  گیرد و انرژی خورشید به زمین نمی رسد و زمانی که ماه حرکت می‌کند و به کناری می‌رود ناگهان انرژی خورشید به زمین می رسد.  پس از خورشید گرفتگی آبشار انرژی را خواهیم داشت. بنابراین شما می توانید از انرژی خورشید گرفتگی که  برابر با ۱۱ تیر ماه اتفاق می افتد، استفاده نمایید. در فنگ شویی یکی از راه های کسب انرژی بیشتر پاکسازی و پالایش است. امروز بهترین زمان برای پاکسازی و پالایش خانه است.

همه جا شمع و عود روشن کنید. در فنگ شویی شمع قدرت پاک کنندگی انرژی منفی دارد و به جذب انرژی مثبت هم کمک می کند و اگرعود ندارید می توانید اسپند دود کنید. بهترین زمان برای مدیتیشن و مراقبه است. چون در آستانه حلول ماه نو هستیم بهترین زمان برای عشق ورزی است. بهترین زمان برای نوشتن برنامه های آینده است. امروز برنامه ریزی کنید و هدفتان را حداقل تا آخر تابستان مشخص نمایید.

نکته: انرژی این خورشید گرفتگی تا ۶ ماه در کیهان باقی می ماند و تا ماه کامل

هم برای پاکسازی و پالایش فرصت هست. هر قدر زودتر انجام دهید بهتر است لطفا به دوستان خوبتان هم اطلاع دهید

در خورشیدگرفتگی ۱۱ تیرماه، ماه در برج ۴ یعنی سرطان خواهد بود. براساس ستاره شناسی برج ۴ مریوط به احساسات، آرامش و آسایش ماست.

پس بهترین زمان برای شفاف سازی و ایجاد ارتباط خوب و رها کردن گذشته های تلخ و تاریک است. اگر در این زمینه مشکل دارید می توانید پس از این خورشید گرفتگی به اصلاح رابطه با استفاده از سلاح عشق و محبت بپردازید.  پس از کسوف انرژی خورشید به شدت به زمین می رسد و قسمتی که تاریک شده به ناگاه روشن می شود.

بنابراین شما می توانید از انرژی خورشید گرفتگی در جهت مثبت وعشق ورزیدن استفاده نمایید. بهترین زمان برای پاک سازی و پالایش ایجاد روابط بهتر و رها کردن احساسات و افکار قدیمی و آسیب پذیر است. بیایید گذشته ها را اصلاح کنید زیرا پس از خورشید گرفتگی فوران انرژی خواهیم داشت.

فنگ شویی | فنگ شویی برتر | استاد اعظم ابراهیمی تحلیل خورشید گرفتگی 11 تیر

لطفاً، لطفاً، لطفاً گذشته ها را رها کنید و به نور و روشنی وصل شوید. به عقیده من خورشید گرفتگی و ماه گرفتگی  یک مکث برای زندگی ماست. لحظاتی که ماه و خورشید تاریک می‌شوند ما می توانیم به خودمان و آینده، بهتر فکر کنیم. انگار یک زنگ تفریح کیهانی است و به ما فرصت می دهد تا اشکالات را اصلاح کنیم.

به یاد داشته باشید که هیچ چیزی، در نجوم و فنگ شویی بد نیست . تمام زاویه های سخت بین سیارات، حرکت های برگشتی ، خسوف و کسوف ها در واقع تلنگری است که  به ما زده می شود  تا کمبود ها و کاستی ها را جبران کنیم و در مسیر رشد و تعالی قرار گیریم، در هستی هیچ عامل منفی یا بد وجود ندارد. همه چیز نور است و عشق و تعالی. این ما هستیم که از نور برای خودمان  تاریکی می سازیم.

نکته: انرژی این خورشید گرفتگی تا ۶ ماه در کیهان باقی می ماند. این خورشید گرفتگی در جنوب اقیانوس آرام و جنوب غرب آمریکا قابل رویت است و به صورت کلی اتفاق می افتد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.