ماه گرفتگی ۲۵ و ۲۶ تیرماه ۱۳۹۸

فنگ شویی برتر -وضعیت آسمان NO5
در هنگام خورشید گرفتگی و تاثیر آن چه اقداماتی باید صورت پذیرد
2019/07/02
فنگ شویی برتر ماه گرفتگی 25 تیر 26 تیر
آخرین ماه گرفتگی ۲۰۱۹ در ۲۵ تیر چه ساعتی اتفاق می افتد
2019/07/17
فنگ شویی برتر تاریخ 25-26 ماه گرفتگی تیر ماه 98

ماه گرفتگی  و تاثیرات آن

  دراین مقاله سعی می کنیم شما عزیزان را با انرژی ماه گرفتگی یا خسوف از دیدگاه فنگ شویی آشنا کنیم و راهکار مناسب ارایه دهیم. در این ماه گرفتگی که نیک و بد را با هم در خود نهان دارد خوشی و شادکامی در کنار تلخ کامی شکل می گیرد. در ابتدا انرژی هایی که از این ماه گرفتگی به زمین می رسد به ما کمک می کنند تا کارهای ناتمام خود را به پایان برسانیم.

 اگر از نظر احساسی درگیری پیدا کرده اید  و در بلاتکلیفی به سر می برید,  وقت آن است که  به این قضیه سر و سامانی بدهید و کار را به اصطلاح یکسره کنید. البته تا پایان  ۲۰۱۹  نیز فرصتی مناسب خواهید داشت تا اوضاع را به سود خود تمام کنید. پس نگران نباشید.

ماه گرفتگی زمانی اتفاق می افتد که سایه زمین روی ماه می افتد و انرژی  ماه به زمین نمی رسد و زمانی که ماه حرکت می‌کند و به کناری می‌رود ناگهان انرژی ماه و نور نقره فامش به زمین می رسد.  پس از ماه گرفتگی  آبشار انرژی را خواهیم داشت.

معنی خورشید و ماه از دیدگاه ستاره شناسی

از نظر ستاره شناسی، خورشید مربوط به روح است و ماه مربوط به ذهن است بنابراین هنگام ماه گرفتگی روح و ذهن عضو مورد توجه برای کالبد بشری خواهند بود. لذا توجه به این دو موضوع بسیار اهمیت خواهد داشت.

در ماه گرفتگی چگونه به روح و ذهن توجه کنیم

یکی از موارد مهم در ماه گرفتگی توجه به پالایش ذهن و روح است؛ به نحوی که سعی کنید افکار خود را از هرگونه حسادت، آلودگی، کینه و انرژی منفی دور کنید. می توانید از انرژی ماه گرفتگی که پایان سه شنبه شب ۲۵ تیر ۹۸ اتفاق می افتد  و تا بامداد ۲۶ تیر ادامه خواهد داشت استفاده کنید.

آیا در این زمان می شود فنگ شویی کرد

بله پس از پایان ماه گرفتگی همچنین در روزهای بعد می توانید به پالایش و پاکسازی خانه و محیط زندگی بپردازید. رفع انباشتگی بسیار مفید است. به علاوه تا دوهفته آینده بهترین زمان برای پاکسازی و پالایش خانه و محل کار و فنگ شویی است. حتما در محیطی آرام و به دور از تنش و شلوغی به رفع انباشتگی منزل و محل کار خود بپردازید.  همه جا شمع و عود روشن کنید.

اگر عود ندارید اسپند دود کنید.  بهتر است چراغ های خانه یا محل کار روشن باشند. رسیدن به آرامش ذهن سودمند خواهد بود. در سکوت کار کنید و پاکسازی کنید.

در ماه گرفتگی از چه کسانی و  چه چیزهایی فاصله بگیریم

از افراد عصبی فاصله بگیرید و کنار افراد دردسرساز نباشید. از رسانه ها، از تلویزیون، ماهواره، شبکه های اجتماعی فاصله بگیرید و سعی کنید در حوضه میدان های الکترو مغناطیسی، الکتریکی، مغناطیسی و در شرایطی از این دست قرار نگیرید و فاصله خود را حفظ کنید. ماه گرفتگی زمان خوبی برای رهایی از انرژی های منفی و هر گونه پلیدی و زشتی است. در این زمان هر چه که با روح و احساس شما هم سو نیست باید دور ریخته شود تا جای کافی برای ورود انرژی مثبت باز شود. بهترین زمان برای مدیتیشن و مراقبه است. چون در آستانه  ماه کامل هستیم بهترین زمان برای رهایی از عادت ها، ایده های منفی و افراد مشکل ساز است.

آیا می توانیم کارهای جدیدی آغاز کنیم

 بهتر است ماه گرفتگی پایان انرژی ها و عادت های بد باشد و از این انرژی برای یافتن اشکال ها و رفع ایرادها استفاده کنید. اگر در بند عادت های غلط، تفکرات نادرست هستید  باید با انرژی ماه گرفتگی هم سو شوید و  پس از پایان ماه  گرفتگی در روزهای آینده به اصلاح آنها بپردازید و بهترین زمان برای رفع مشکلات است.  هنگام ماه گرفتگی ذهن خود را به آرامی تحلیل کنید و پس از آن بدی ها و اشتباهات را دور بریزید. ذهنتان را با نور ماه روشن و شفاف کنید. فراموش نکنید که اولویت با پالایش ذهن، روح ، فکر و پاکسازی گذشته ها و نیروهای منفی است.

اگر هنگام ماه گرفتگی موفق به پالایش ذهن و روح نشدیم چگونه می توانیم به این انرژی دست یابیم

 اگر موفق به انجام این کارها در زمان این اتفاق نشدید. نگران نشوید تا آخر هفته و تا دوهفته آینده هم می توانید به پالایش بپردازید. ولی فراموش نکنید که در زمان ماه گرفتگی این انرژی بالاست و بیشترین انرژی در جریان است به خصوص زمانی که نور ماه پس از این اتفاق به زمین می رسد می توانید از آن حداکثر استفاده را ببرید و بهترین فرصت برای تفکر و توجه به درون، اندیشیدن و هماهنگی انرژی هاست. پس هنگام ماه گرفتگی یعنی زمانی که ماه تاریک است به خود و روح و ذهنتان توجه کنید. مراقبه و پاکسازی روح مهم است. پس از ماه گرفتگی به محیط های بیرونی توجه کنید و برای فنگ شویی منزل  برنامه ریزی کنید.

نکته: انرژی این ماه گرفتگی تا ۶ ماه در کیهان باقی می ماند و تا ماه نو هم برای پاکسازی و پالایش فرصت باقی است. اما هر قدر زودتر انجام دهید بهتر است لطفا به دوستان خوبتان هم اطلاع دهید و در نشر این اطلاعات و فرصت های مهم سهیم باشید.

این خسوف که در لحظات پایانی۲۵ تیر تا بامداد ۲۶ تیر  ۹۸ اتفاق می افتد در آمریکای جنوبی، آسیا، اروپا، آفریقا و استرالیا قابل مشاهده است.  در  سراسر میهن عزیزمان ایران هم با چشم غیر مسلح قابل رویت خواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.