ورود اورانوس در دومین صورت فلکی در آسمان مبارک باد! به همراه راهکار فنگ شویی برای متولدین فروردین

عبور زهره یا ونوس از برج ۱۰ در آسمان ۲۴ آذر الی ۱۸ دی ۹۸
2019/08/10
کارگاه آموزش فنگ شویی اصفهان شهریور ۹۸
2019/08/13
نمایی زیبا از صورت فلکی تارس در آسمان شب

عاقبت این انتقال مهم اتفاق افتاد و در آسمان زیبای ما سرانجام اورانوس با دومین صورت فلکی یعنی تارس در آسمان در اردیبهشت ۹۷ دیدار کرد. این حرکت از دید ستاره شناس ها دیداری مهم و تاثیر گذار است که حدودا با احتساب حرکت رجعت اورانوس هر ۸۴ سال یک بار در برج ۲ اتفاق میافتد که با تغییراتی اساسی در ابعاد زندگی شخصی و اجتماعی ما همراه است. آری اورانوس پس از ۸۴ سال وارد صورت فلکی تارس شد تا به مدت ۸ سال ابعاد مختلف زندگی ما را با ارتعاش برق آسای خود به تغییر وا دارد. این ورود مبارک باد.

صورت فلکی دو که تارس نام دارد، که همان اردیبهشت است، از صورفلکی منفی و شبانه است و اورانوس سیاره ای است که انرژی ،نور و روشنی را با خود به ارمغان می آورد و به هر برجی که وارد می شود آن جا را روشن میکند.
هم اکنون اورانوس وارد تارس می شود و این برج را روشن میکند. حال سوال این است که این جابه جایی و ملاقات کدام بخش از زندگی ما را تحت تاثیر قرار میدهد؟

تصویری گرافیکی از اورانوس در فضا

در ابعاد وسیع تر

بخش اقتصاد، نقدینگی، ثروت، درآمد، سرمایه گذاری، خانواده ما، کلام ما، دارایی های منقول ما، لباس، غذا و معاش ما را تحت تاثیر قرار میدهد.

در ابعاد کوچکتر و در وضعیت زندگی شخصی

این ورود برای تک تک ما متفاوت است و بر اساس زمان تولد ما رصد می شود
مثلا برای متولدین تیر ماه، بخش سرمایه گذاری های دراز مدت، اهداف و دوستان صمیمی را تحت تاثیر قرار میدهد و به متولدین تیر ماه یاد میدهد که دوستانشان را درست انتخاب کنند و سرمایه گذاری های دراز مدتشان را به نحوی جدید مدیریت کنند. حال در این مقاله به تاثیر ورود اورانوس به برج ۲ برای متولدین فروردین می پردازم. این تاثیر ۸ سال ماندگار خواهد بود. در مقاله های بعدی هم به بررسی هر یک از نشان های زودیاک به طور جدا گانه خواهم پرداخت.

صورت فلکی اریس نماد متولدین فروردین

متولدین فروردین و تاثیر اورانوس بر زندگی شما به مدت ۸ سال

اورانوس سیاره نور و انرژی است و زمانی که وارد برج تارس می شود قسمت مالی، اقتصادی، نقدینگی، پول و ثروت متولدین فروردین ماه را روشن میکند و به شما کمک میکند تا وضعیت مالی و درآمدهای خود را یک سرو سامان حسابی و اساسی دهید. قوچ های عزیزم اگر تا کنون نتوانسته اید راه حل مناسبی برای افزایش دارایی های خود داشته باشید، اگر هنوز در بند اسارت هستید و از نظر مالی وابستگی دارید و مستقل نشده اید، نور اورانوس میتواند راه شما را برای کسب درآمد سالم و حلال هموار کند. اما اگر از نظر مالی در شرایطی هستید که ایراد و اشکالی در ثروت شما وجود دارد اورانوس به شما تلنگری اساسی میزند و آنچنان تکانی به مال شما وارد میکند که شما یاد بگیرید از راه درست مال اندوزی کنید.
قوچ های عزیز اورانوس از قبل به ما هشدار نمیدهد و با ملایمت و نرمی به ما آموزش نمیدهد. به چشم بر هم زدنی مثل یک شوک عظیم به ما دستور میدهد و ما را وادار به اجرا میکند. پس هوشیار باشید و با اورانوس رو راست و صادق باشید. ماسک ها را از چهره خود بردارید و با صداقت بخش دارایی های خود را مدیریت کنید. اورانوس اهل نقاب و ماسک نیست. اتفاقا آمده تا ماسک ها را بردارد. اگر صداقت نداشته باشید اورانوس یک شبه شما را به زمین می زند و اگر صداقت داشته باشید به شما کمک میکند تا دارایی هایتان را از راه درست افزایش دهید. به هر تقدیر یک دوره ۸ ساله اورانوس با شما بر سر دارایی هایتان جار و جنجال میکند تا راه درست را به شما نشان دهد.قوچ های عزیزم آگاه باشید و بدانید که هر آنچه از آسمان به ما می رسد در جهت خیر، مصلحت، صلاح و رشد ما خواهد بود پس نگران نباشید و با اورانوس همراه باشید.

صورت فلکی اریس (قوچ) نماد متولدین فروردین

راهکار فنگ شویی برای متولدین فروردین با ورود اورانوس به برج ۲

دوستان عزیز و نازنینم که متولد فروردین ماه هستند زمانی که در آسمان زیبای ما اورانوس از دومین صورت فلکی میگذرد و به عبارت دیگر وارد برج ۲ می شود، وضعیت نقدینگی و ثروتشان به چالش کشیده می شود. از آنجا که عنصر صورت فلکی ۲ خاک است، از نظر فنگ شویی انرژی و نور و گرمای اورانوس را جذب میکند.
بنابراین بهترین توصیه به شما فروردین ماهی های عزیزم این است که ناحیه جنوب شرق خانه خود را با عنصر چوب و عنصر خاک تقویت کنید.

علاوه بر قرار دادن گیاهان برگ پهن در ناحیه جنوب شرق که راه کار اساسی و پایه است، شما برای تقویت انرژی پول و نقدینگی که با حضور اورانوس تحت تاثیر قرار گرفته میتوانید یک تکه سنگ در این ناحیه بگذارید. فقط یک قطعه نه بیشتر.

اورانوس و صورت فلکی اریس، نماد متولدین فروردین

نکته: متولدین فروردین عزیزم بهتر است از نماد آب و آبنما و آکواریوم در این ناحیه استفاده نفرمایید. حداقل امسال یعنی سال ۹۷.

نکته: شما میتوانید از سنگ عقیق یا زبرجد به عنوان زیور آلات استفاده کنید.

همچنین ورود این سیاره پر انرژی به برج ۲ میتواند تغییراتی در زمینه تغذیه، خوراک، لباس، صدا و قدرت کلام، سخن وری، روابط خانوادگی حتی خانواده همسر شما ایجاد کند.
به عنوان مثال : اگر صدای خوبی دارید و تاکنون شرایطی فراهم نبوده که دیده و شناخته شوید، با ورود اورانوس به این برج راه شما هموار خواهد شد. چون این قسمت صدا، صوت، کلام، سخن وری است و صدای شما شنیده خواهد شد.
اگر استعدادی در زمینه غذا و آشپزی دارید و تا کنون نتوانسته اید در این زمینه عملکرد مثبتی داشته باشید این انرژی به شما کمک خواهد کرد که شناخته شوید. به شرطی که بتوانید ایده جدید داشته باشید و صنعتی نو در این زمینه خلق کنید. یا حتی در زمینه مد و برندینگ اگر استعدادی دارید می توانید مد جدیدی را خلق کنید و از خودتان ابداع داشته باشید. حتی ممکن است روابط خانوادگی شما و یا رابطه شما با خانواده همسر به چالش کشیده شود و نیاز به یک بازنگری و یا مدیریت داشته باشد.

راهکار فنگ شویی: تقویت شرق بنا با گیاهان

بنابراین ورود این سیاره نمی تواند منفی و ترسناک باشد فقط نیاز به یک مدیریت هوشمندانه دارد. ابتدا استعداد های خودتان را بشناسید و برای شکوفا شدن آن ها تلاش کنید که قطعا به نتیجه خواهید رسید. زیرا ۸ سال فرصت خواهید داشت.

12 نشانه ی زودیاک

منتظر راه کارهای ستاره شناسی فنگ شویی برای متولدین تمام نشان ها در مقاله بعدی باشید.

استاد اعظم ابراهیمی

1 Comment

 1. عنوان گفت:

  سلام
  من در زمینه تولید محتوی ، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی فعالیت می کنم
  همیشه و همیشه و همیشه
  یادتون باشه که یکی از عوامل مهمی که باعث میشه مطالب سایتتون زیاد بازدید بشه عنوان مطالبتونه
  اگه عنوان مطالبتون خوب و جذاب باشه قطعا روی لینک سایتتون بیشتر کلیک میکنن و درنتیجه اعتبار بیشتری پیش گوگل پیدا می کنین و طبعا گوگل هم شما رو به خیلیای دیگه معرفی میکنه
  ولی فکر کردن در مورد ساختن یه عنوان خوب و موثر وقت زیادی رو از آدم میگیره و کار خیلی ساده ای نیست
  اما یه کتاب هست که فکر میکنم خیلی بدردتون بخوره توصیه میکنم حتما یه نگاهی بهش بندازین اینم لینکشه :
  https://co10.ir/blog/website/title.html/
  حتما یه نگاهی بهش بندازید ضرر نمیکنین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.