۱۱ راز بزرگ جذب ثروت فنگ شویی در سال ۲۰۲۰

۱۱ راز بزرگ جذب ثروت فنگ شویی در سال ۲۰۲۰

اگر به دنبال راهی برای جذب ثروت و رونق مالی در زندگی هستید میتواند با استفاده از ساده ترین راهکارها و اصول فنگ شویی به این هدف دست یابید. فنگ شویی بیش از ۳۰۰۰ سال قدمت داشته و در کل دنیا طرفداران بسیاری دارد. هنر و دانش فنگ شویی برای کمک به تعادل انرژی چی (گردش انرژی مثبت زندگی) در محیط زندگی شماست. در واقع اگر به درستی تمام اصول آن را رعایت کنید این هنر باعث بهبود وضعیت مالی و عشقی شما خواهد شد.

اگر یکی از هدف های شما در سال ۲۰۲۰ کسب پول و ثروت در زندگی است، به توصیه های ما عمل کنید

. زیرا چند راهکار ساده وجود دارد که می توانید در خانه برای جذب ثروت انجام دهید. ما اینجاییم تا اسرار جذب پول و ثروت را بر اساس اصول فنگ شویی برای شما آموزش دهیم:

۱۱ راهکار برای جذب پول و ثروت بر اساس اصول فنگ شویی

راهکار اول:
توجه به ستاره ثروت در فنگ شویی ۲۰۲۰:

طبق قوانین نجوم فنگ شویی سال ۲۰۲۰ بخش شمال غربی بنا تحت تاثیر ستاره شماره ۸ است و این انرژی باعث ایجاد سعادت، موفقیت و قدرت در زندگی شما خواهد شد. ما پیشنهاد میکنیم برای جذب بیشتر انرژی های موجود در اطرافتان از نمادهای سعادت و خوشبختی در فنگ شویی مثل سکه های فنگ شویی یا سکه های شانس استفاده کنید.

راهکار دوم:
برای جذب ثروت بیشتر گلدان ثروت تهیه کنید:

این کار مثل یک آهنربا عمل کرده پول و ثروت را وارد زندگی شما میکند. گلدانهای ثروتمند به طور سنتی در معابد بودایی تبت ساخته شده که انرژی فراوانی دارند. اما شما میتوانید گلدان ثروت را خودتان هم درست کنید. با استفاده از اشیا ارزشمند، پول، طلا، سکه های فنگ شویی، دانه های مغزی مثل برنج ، گندم و حبوبات و سنگ سیترین و کریستال و سنگ نمک که درون گلدانی از جنس سفال یا چینی یا کریستال گذاشته اید گلدان ثروت درست کنید و در شمال غرب بنا تا بهمن ۱۳۹۹ یا فوریه ۲۰۲۱ بگذارید تا ستاره ثروت را تقویت کند.

راهکار سوم:
یک آکواریوم ماهی بگیرید:

آب و ماهی یک ترکیبی فوق العاده و هماهنگ از عوامل جذب ثروت هستند. علاوه بر زیبایی که دارند گفته شده آکواریوم ها در هر مکانی که قرار گیرند انرژی آن محیط را تقویت می کنند و باعث فراوانی و ثروت بیشتری میشوند. برای اینکه انرژی مثبت (Chi) را توسط محیط اطرافتان جذب کنید پیشنهاد میشود که حتما از یک آکواریوم ماهی استفاده کنید و آن را در قسمت جنوب شرق خانه یا محل کارتان بگذارید. علاوه بر این میتوانید از نمادهای فنگ شویی و تصاویر ماهی های خاص استفاده کنید تا حس ثروت را در محیط اطرافتان ایجاد کنید. به عنوان مثال، از تصویر ماهی در اتاق خواب یا پرده با طرح ماهی در حمام استفاده کنید.

راهکار چهارم:
نقطه امن جذب ثروت خودتان را پیدا کنید:

منطقه ثروت فنگ شویی خودتان را پیدا کنید. به طور کلی در خانه یا دفتر کار در مکانی که در آن حساب های مالی و کاری خودتان را انجام می دهید یا اتاقی که در آن مدیریت میکنید می تواند منطقه پولی شما باشد که البته بر اساس عدد کوای شما محاسبه می شود.
اگر این نقطه را نمی شناسید به سلیقه و خواست خود مناسب ترین نقطه از اتاق را پیدا کنید که بهتر است جنوب شرق باشد و آن نقطه را با ابزار و سایل جذب ثروت دیزاین کنید. طبق اصول جذب ثروت شما میتوانید از آیینه ها ، گیاهان و نمادهای کوچک ثروت استفاده کنید.

راهکار پنجم:
ظرف و ظروف شکسته و ترک خورده را از خانه خارج کنید:

هر چیز شکسته ای در خانه مثل یک سم تمامی انرژی مثبت حاضر در محل را از بین میبرد، پس اگر میخواهید خانه ای مملو از انرژی های مثبت داشته باشید خانه را مرتب کرده و ملزومات شکسته یا ترک خورده را حذف و با وسایل نو جایگزین کنید.

راهکار ششم:
از سکه های فنگ شویی استفاده کنید:

شما میتوانید از سکه های چینگ که نماد جذب پول و ثروت هستند بهره ببرید. میتوایند با آویزان کردن آنها بر روی دیوار خانه یا قاب کردن این سکه های جادویی ثروت و رونق مالی را به فضای زندگی خود بیاورید. حتی می توانید آن را از دید مهمان ها پنهان کنید و آن را جوری تنظیم کنید که خودتان به تنهایی قادر به دیدنش باشید فقط مطمئن شوید که طرح و نماد ینگ، که در این نوع سکه ها نقش بسته رو به جلوست. یک موضوع دیگر برای نگهداری این سکه ها گذاشتن آنها در کیف پول شخصی شماست که سودمند است.

سکه فنگ شویی

راهکار هفتم:
فضای کار خوبی برای خودتان ایجاد کنید جایی که در آن با آرامش بیشتری بتوانید کار کنید:

میز کار شما، چه در خانه یا در محل کار، هرگز نباید روبروی یک دیوار باشد چرا که این کار باعث راکد ماندن انرژی در محیط شده و در نهایت باعث ایجاد محدودیت در خلاقیت کاری شما خواهد شد. اگر روبروی شما یک دیوار است، میز خود را جابه جا کنید، روبروی شما باید پنجره ای با منظره زیبا قرار داشته باشد تا بتوانید جریان بهتری از انرژی را احساس و جذب کنید. قرار دادن صندلی های جلوی میز
برای مشتریان و ارباب رجوع هم به شما کمک می کند تا رونق کاری بیشتری داشته باشید.

راهکار هشتم:
کریستال های سنگی و شیشه ای را کنار پنجره خانه تان بچینید:

گفته شده که کریستال ها که همان “سنگ های خوشبختی” هستند باعث ایجاد انرژی مثبت و جذب ثروت و فراوانی در زندگی شما خواهند شد. بنابراین داشتنشان و قرار دادنشان در خانه و یا کنار پنجره به جذب جریان انرژی پول کمک میکند.

راهکار نهم:
خانه تان را پر از گل و گیاه کنید:

گیاهان به انرژی حساس هستند و شاید بدانید که وجود گیاهان نشان دهنده حضور انرژی در خانه شماست. وقتی گل و گیاه شما سرسبز و شاداب هستند و به تازگی گل داده اند میتوانند باعث ایجاد انرژی مثبت در خانه شده و به آن محیط روح زندگی ببخشند، در غیر این صورت وجود گیاهان خشک و مرده و رو به نابودی باعث ایجاد رکود انرژی در خانه شما خواهد بود. گیاهان را در اطراف خود نگه دارید به آنها رسیدگی کنید و مطمئن باشید که رشد خواهند کرد تا باعث جذب انرژی مثبت شوند.

راهکار دهم:
ورودی خانه خود را با تاج گل و گیاهان تزیین کنید:

درب جلوی خانه شما اولین ورودی خانه است، مطمئن شوید که فضای زیبا و جذابی برای این ورودی انتخاب کرده اید. به عنوان مثال ، هیچ سطل زباله و یا گلدان های قدیمی در اطراف درب ورودی نگذارید. شما باید به محض رسیدن به وروردی خانه تعادل و هماهنگی را حس کنید.

راهکار یازدهم:
در خانه خود از یک آبنما(فواره) استفاده کنید:

طبق نظر کارشناسان فنگ شویی اضافه کردن یک آبنما به دکوراسیون خانه باعث رونق مالی زندگی خواهد شد ، به دلیل اینکه آبنما نماد اصلی ثروت در فنگ شوی است. توصیه می شود این آبنما را در قسمت بیرونی منزل خود ، به سمت جنوب غرب یا شرق قرار دهید فقط برای امسال یعنی تا بهمن ۹۹ با فوریه ۲۰۲۱. زیرا در این قسمت ستاره مثبت وجود دارد که سال آینده جابه جا می شود.
بعد از مطمئن شدن از کارکرد آبنما ۲۷ سکه چینی داخل آن بندازید تا به وسیله عنصر قلزی سکه ها بتوانید انرژی آب را برای جذب ثروت فعال کنید.

تمامی این قوانین به ظاهر ساده باعث جذب ثروت و فروانی در زندگی شما خواهد شد. پیشنهاد میکنیم با دقت تمام موارد را مطالعه کرده و در زندگی خود اجرا کنید. حتما اثرات آن در زندگی شما حس خواهد شد.

امیدواریم از این مقاله که به شما برای جذب ثروت کمک میکند نهایت بهره را ببرید.

استاد اعظم ابراهیمی

بانوی فنگشویی ایران