(آرشیو روزهای شانس در چرخه های عشق ورزی)

آرشیو هفته ۱۶۵:‌با هم مهربان باشیم  

آرشیو هفته ۱۶۴:‌چگونه می توانیم اشتباهات و خطاهای خود را بپذیریم و رشد کنیم و هویت واقعی داشته باشیم.

آرشیو هفته ۱۶۳:‌چگونه می توانیم از انرژی قمر در عقرب روزهای آینده نهایت استفاده را ببریم و سکوت را بیاموزیم

 

آرشیو هفته ۱۶۲:چگونه می توانیم در زمان حال زندگی کنیم؟

 

آرشیو هفته ۱۶۱:چگونه می توانیم آدم حسابی باشیم ؟

آرشیو هفته ۱۶۰:چگونه می توانیم از قدرت جادویی کلمات برای ماندگاری روابطمان باشیم؟

آرشیو هفته ۱۵۹:چگونه می توانیم از انرژی ماه گرفتگی و قمر در عقرب در هفته آینده نهایت بهره را ببریم؟

آرشیو هفته ۱۵۸:چگونه می توانیم با دیکتاتور درونمان مبارزه کنیم و به صلح و آرامش درونی برسیم ؟

 

 

آرشیو هفته ۱۵۷:چگونه افکار منفی را از ذهنمان دور کنیم؟

 

آرشیو هفته ۱۵۶:رازهای طلایی خندیدن چیست ؟ چگونه می توانیم از انرژی خندیدن برای درمان بیماریها استفاده کنیم ؟

 

آرشیو هفته ۱۵۵:چگونه می توانیم از انرژی های پیش رونده آسمان نهایت استفاده را ببریم و کوله بار مان را سبک کنیم ؟

 

آرشیو هفته ۱۵۴:شرف شمس چیست و چگونه میتوانیم از این انرژی نهایت بهره را ببریم ؟

آرشیو هفته ۱۵۳:چگونه میتوانیم از انرژی ماه نو در نشان قوچ در سال نو برای هدف گذاری و برنامه ریزی بهره ببریم.

آرشیو هفته ۱۵۲:چگونه میتوانیم از انرژی های پیش رونده در دومین هفته از سال نو برای هدف گذاری و برنامه ریزی بهره ببریم؟

آرشیو هفته ۱۵۱:چگونه میتوانیم از انرژی ماه کامل در نشان خوشه یا برج سنبله در ناکشاترای اوتاراپالگونی ناکشاترای عشق و پیوند عطارد و مشتری سیارات سعد در نشان ماهی استفاده کنیم و عالی ترین توشه را برای خود در آغاز سال نو بسازیم؟

نوروز ۱۴۰۱ پیشاپیش موارد❤️

آرشیو هفته ۱۵۰:چگونه میتوانیم بدی های دیگران را فراموش کنیم و در این مسیر به آگاهی برسیم؟

 

آرشیو هفته ۱۴۹:چهارمین سال از چرخه عشق ورزی رو آغاز می کنیم و این در حالی است که ژوپیتر سیاره سعد اکبر در پیوند با خورشید سیاره نورانی و پر قدرت منظومه شمسی است.
چگونه از این تعامل ارزشمند در زندگی به نفع خود بهره ببریم ؟

 

آرشیو هفته ۱۴۸: چرخه عشق ورزی ما سه ساله شد. معنا و مفهوم عشق چیست؟ عشق این واژه بی مرگ و ماندگار

 

آرشیو هفته ۱۴۷:انرژی ماه کامل نشان اسد را چگونه جذب کنیم ؟ چگونه از انرژی عالی ونوس و مریخ بهره ببریم؟

آرشیو هفته ۱۴۶:تاب آوری در سوگ چیست؟ چگونه با این شرایط میتوانیم کنار بیاییم ؟

 

آرشیو هفته ۱۴۵:تمام سیارات مستقیم هستند و حرکت پیش رونده دارند. چگونه می توانیم از این انرژی عظیم و پیشرو نهایت استفاده را ببریم؟

آرشیو هفته ۱۴۴:قمر در عقرب بهمن ماه را با آرامش سپری کنیم و قدرشناس نعمت هایی باشیم که خداوند به ما بخشیده است.

آرشیو هفته ۱۴۳:چگونه عشق ورزی کنیم؟ عشق ورزی من و مادرم

 

آرشیو هفته ۱۴۲:چگونه می توانیم سطح توقع خود را پایین بیاوریم، آدم های زندگیمان را درست انتخاب کنیم تا بتوانیم شادتر و خوشبخت تر زندگی کنیم.

آرشیو هفته ۱۴۱:چگونه می توانیم با تلاش و کوشش به اهدافمان برسیم و آرزوها و رؤیاهایمان را به واقعیت تبدیل کنیم ؟

 

آرشیو هفته ۱۴۰:چگونه می توانیم از انرژی آغاز سال نو میلادی و انرژی ماه نو بیشترین بهره را ببریم و زندگی جدیدی را با عشق و ایده های نو آغاز کنیم؟

آغاز سال میلادی ۲۰۲۲ مبارک

 

آرشیو هفته ۱۳۹:چگونه می توانیم از مقابله و زاویه سخت بین سیارات(زحل و اورانوس) بیشترین بهره را ببریم و زندیگی جدیدی را با عشق و ایده های نو آغاز کنیم؟

 

آرشیو هفته ۱۳۸:چگونه می توانیم واکنش مثبتی نسبت به اتفاقات سخت زندگی داشته باشیم و زندگی را مدیریت کنیم؟

 

آرشیو هفته ۱۳۷: چگونه می توانیم در اوج انرژی های مثبت در لحظه حال و در دقیقه اکنون زندگی کنیم؟ فرمان ذهن و دستور ذهن چیست ؟

 

آرشیو هفته ۱۳۶: چگونه می توانیم از انرژی قدرتمند خورشید گرفتگی ۱۳ آذر ۱۴۰۰ نهایت استفاده را طی شش ماه آینده ببریم؟

آرشیو هفته ۱۳۵:در حال دریافت انرژی های فوق العاده قدرتمند بین خسوف و کسوف آبان و آذر ماه ۱۴۰۰ هستیم. چگونه می توانیم از این انرژی نهایت استفاده را ببریم؟ چگونه می توانیم آرامش داشته باشیم؟

 

آرشیو هفته ۱۳۴: طولانی ترین ماه گرفتگی قرن را چگونه سپری کنیم؟ این انرژی تا چه مدت باقی می ماند و پیام این ماه گرفتگی چیست؟

 

آرشیو هفته ۱۳۳: تجمع سیارات در نشان عقرب و ارتباط خوب ماه و ژوپیتر انرژی های قدرتمندی را تولید می کنند که بهترین زمان برای صعود است. چگونه می توانیم از این انرژی ها برای باز کردن زنجیرها استفاده کنیم. پیام قبلی را هم که در ارتباط با این موضوع هست را حتما گوش کنید.

آرشیو هفته ۱۳۲: پر انرژی ترین و پر قدرتمندترین انرژی هفته سال را با حضور ماه در عقرب و حلول ماه نو در عقرب آغاز میکنیم که شاید نظیر آن را تاکنون نداشته ایم. چگونه میتوانیم از این انرژی نهایت استفاده را ببریم؟ چگونه می توانیم با کمک این انرژی صعود خود را تضمین کنیم؟ چگونه می توانیم هویت جدیدی از خود در جهان هستی خلق کنیم؟

آرشیو هفته ۱۳۱: چگونه می توانیم از انرژی پیوند مشتری و ونوس بهره مند گردیم و خیر و برکت به اطرافیان برسانیم؟ این روزها سیارات حرکت مستقیم و پیش رونده دارند و کارها سریع تر پیش می رود.

آرشیو هفته ۱۳۰: چگونه از انرژی ماه کامل در نشان قوچ برای پیش برد اهدافمان نهایت بهره را ببریم؟ سیارات حرکت مستقیم و پیش رونده دارند کارها سریع تر پیش می رود.

آرشیو هفته ۱۲۹: تثلیث خورشید و مشتری چیست وچگونه می توانیم از این انرژی بی نظیر و پر برکت در هفته آینده و چرخه عشق ورزی نهایت استفاده راببریم؟ 

آرشیو هفته ۱۲۸: چگونه می توانیم از انرژی ماه نو در نشان ترازو در ۱۴ مهر و حضور ماه در نشان عقرب ( قمر در عقرب ) ۱۵ مهر بیشترین بهره را در هفته پیش رو ببریم و در چرخه عشق ورزی بر خشم خود غلبه کنیم. چهار پیام قبلی را هم که در ارتباط با این موضوع هست را حتما گوش کنید.

آرشیو هفته ۱۲۷: چگونه میتوانیم خشم خود را کنترل کنیم و سطح توقع خود را کم کنیم. لطفا سه پیام قبلی را هم که در ارتباط با این موضوع هست را حتما گوش کنید.

آرشیو هفته ۱۲۶: انرژی عطارد برگشتی چیست؟ چگونه می توانیم از این انرژی نهایت استفاده را ببریم؟ چگونه می توانیم به کارهای عقب افتاده خود سر و سامان بدهیم؟ چگونه می توانیم سطح توقع خود را کم کنیم؟

آرشیو هفته ۱۲۵: انرژی ماه کامل چیست؟ چگونه می توانیم از این انرژی نهایت استفاده را ببریم؟ چگونه می توانیم با کمک این انرژی خشم خود را فرو نشانیم؟ چگونه می توانیم اثر و نشان مثبتی از خود در جهان هستین به جا بگذاریم؟

آرشیو هفته ۱۲۴: قمر در عقرب چیست؟ آیا مخصوص مسلمانان است؟ آیا فقط ما ایرانی ها به آن اهمیت می دهیم؟ آیا خرافات است یا اینکه در زندگی ما موثر بوده و ما انرژی آن را دریافت می کنیم. همچنین پیام این هفته چرخه عشق ورزی ما چگونگی کنترل خشم میباشد.

آرشیو هفته ۱۲۳: چگونه می توانیم با کم کردن تاثیر حرف دیگران در زندگی خود به راهمان ادامه بدیم و به موفقیت دست یابیم؟ سه پیام قبلی را حتما گوش دهید

آرشیو هفته ۱۲۲: وقتی به موقعیتی دست می یابید یا موقعیتی را کسب می کنید چه تاثیری روی دیگران گذاشته اید؟ چه انتظاری از آنها دارید و چگونه باید رفتار کنید؟(قسمت سوم) این موضوع طی سه هفته بررسی شده است قسمت اول و دوم این چرخه عشق ورزی را در پیام شماره ۱۲۰ و ۱۲۱ گوش کنید

آرشیو هفته ۱۲۱:وقتی به موفقیتی دست می یابید یا موقعیتی را کسب می کنید چه تاثیری روی دیگران گذاشته اید؟ چه انتظاری از آنها دارید و چگونه باید رقتار کنید ( قسمت دوم ) این موضوع طی دوهفته بررسی شده است قسمت اول این چرخه عشق ورزی را در پیام شماره ۱۲۰ گوش کنید.

آرشیو هفته ۱۲۰:وقتی به موفقیتی دست می یابید یا موقعیتی را کسب می کنید چه تاثیری روی دیگران گذاشته اید؟ چه انتظاری از آنها دارید و چگونه باید رقتار کنید ( قسمت اول )

آرشیو هفته ۱۱۹:انرژی ماه نو خرافات است یا حقیقت؟ انرژی قدرتمند ماه نو۱۴۰۰ را روز یکشبه ۱۷ مرداد در نشان لئو پیش رو داریم . چگونه می توانیم از انرژی عظیم این ماه نو که دیگر با این قدرت تکرار نمی شود نهایت بهره را ببریم؟

آرشیو هفته ۱۱۸:سهم ما از سیاره آبی که تقطه ای در کیهان است، چیست و چگونه می توانیم بیشترین بهره را از آن ببریم؟

آرشیو هفته ۱۱۷:چگونه می توانیم از نعمت و برکتی که در اطرافمان هست نهایت استفاده را ببریم؟ هر فردی موسیقی و نوای خاص خود را دارد که باید به آن گوش کند تا مفهوم خوشبختی را دریابد

آرشیو هفته ۱۱۶: آخرین خداحافظی درد و دلی با شما عزیزان در صد و شانزدهمین چرخه عشق ورزی

آرشیو هفته ۱۱۵:مفهوم ماه نو چیست و چگونه می توانیم از انرژی ماه نو شنبه ۱۹ تیرماه در برج جوزا (طبق محاسبات سایدریال) نهایت بهره را ببریم؟

 

آرشیو هفته ۱۱۴:چگونه می توانیم یک زندگی شاد را برای خود خلق کنیم؟ راز شاد زیستن چیست؟

آرشیو هفته ۱۱۳:چگونه می توانیم از انرژی قدرتمند ماه کامل سوم تیر ۱۴۰۰ نهایت استفاده را طی شش ماه آینده ببریم؟

آرشیو هفته ۱۱۲:چگونه می توانیم به خوشبختی دست یابیم؟ راز خوب زیستن چیست؟

آرشیو هفته ۱۱۱:چگونه می توانیم از انرژی خورشید گرفتگی بیستم خرداد ۱۴۰۰ نهایت استفاده را ببریم و راه روشن زندگی خود را هموارتر کنیم ؟

آرشیو هفته ۱۱۰:چگونه میتوانیم از خشم و خشونت در امان بمانیم و از انرژی بزرگ مقابله مریخ و پولوتو بیشترین بهره را کسب کنیم و به آرامش برسیم ؟

آرشیو هفته ۱۰۹:در فاصله بین ماه کامل در،ماه گرفتگی تا ماه نو در خورشید گرفتگی چه باد کرد؟

از این انرژی ها که طی این دو هفته پیش رو داریم چگونه بهترین استقاده را ببریم ؟

آرشیو هفته ۱۰۸: بابک خرمدین وجدان چه شد؟ انسانیت کجاست؟ عشق چیست؟

آرشیو هفته ۱۰۷: چگونه می توانیم نسبت به قضاوت ها و حرف مردم بی تفاوت باشیم ؟

آرشیو هفته ۱۰۶: چگونه می توانیم ارتعاش عشق را بالا ببریم و عاشقانه به تمام خواسته هامون برسیم؟ روزهای نورانی در راه هستند.

آرشیو هفته ۱۰۵: چگونه میتوانید از انرژیهای نورانی شبهای قدر حداکثر استفاده را ببرید و آرزوهایتان را در شبهای قدر بیان کنید.

آرشیو هفته ۱۰۴: سوم اردیبهشت شرف شمس. چگونه این انرژی را دریافت کنیم؟

آرشیو هفته ۱۰۳: چگونه از انرژی مثبت این روزهای پر انرژی به بهترین نحو استفاده کنیم؟

آرشیو هفته ۱۰۲: باز هم کرونا و تاثیرات شگرف آن در زندگی ساکنان زمین و قرنطینه های پیاپی. چگونه می توانیم نگاه دیگری به این ویروس کوچک ۱۵۰ نانو متری داشته باشیم؟ چه شد که کرونا آمد ؟ کرونا چه پیامی برای ما داشت ؟

آرشیو هفته ۱۰۱: از خودمان برای سپری کردن سالی پر از سختی و مشکلات تشکر و قدردانی خواهیم کرد.
سیزده بدر در خانه می مانیم.

آرشیو هفته ۱۰۰: چگونه می توانیم از انرژی پیوند خورشید و ونوس در ششم فروردین ۴۰۰ ساعت ده و بیست و شش دقیقه استفاده کنیم و حداکثر بهره را ببریم؟ چگونه می توانیم از خودمان یک شخصیت جدید خلق کنیم؟

آرشیو هفته ۹۹: چگونه می توانیم از انرژی ماه در شرف (آخرین ماه در شرف سال ۹۹) حداکثر استفاده را ببریم؟ چگونه می توانیم از خودمان یک شخصیت جدید خلق کنیم؟ نکاتی در رابطه با سفره هفت سین.

آرشیو هفته ۹۸: چگونه می توانیم از انرژی ماه نو (آخرین ماه نو سال ۹۹) حداکثر استفاده را ببریم؟ راههای تاب آوری در مقابل بحران چیست؟

آرشیو هفته ۹۷: چگونه می توانیم روابط خانوادگی را مستحکم کنیم؟ راههای تاب آوری در مقابل بحران چیست؟ چگونه از انرژی قمر در عقرب در جهت مثبت استقاده کنیم؟

آرشیو هفته ۹۶: چرخه عشق ورزی ما دو ساله شد

بسیار خرسندیم که در کنار شما خوبان و یاران همیشگی طی دو سال ( ۹۶ هفته ) به چرخه عشق ورزی پرداختیم و توانستیم عاشقانه، خیرخواهانه، دوستانه و صمیمانه در کنار هم گام برداریم و بذر عشق و مهر بپاشیم. به بودن تان، به همراهی تان می بالیم و افتخار میکنیم که ما را در این راه سخت و عاشقانه تنها نگذاشتید. در پیام صوتی این هفته علاوه بر عشق ورزی به مثبت اندیشی میپردازیم و هفته پیش رو را به موضوع مبارزه با افسردگی اختصاص می دهیم.

آرشیو هفته ۹۵ :چگونه بین نسل جدید و نسل قدیم تعادل و توازن را برقرار کنیم ؟ چرا باید عادل باشیم ؟

آرشیو هفته ۹۴ :انرژی ماه نو را چگونه جذب کنیم ؟ روزهای طلایی را چه طور آغاز کنیم ؟

آرشیو هفته ۹۳ :چه قدر ویروس کرونا را می شناسیم؟ با این ویروس ناشناس و مرگبار چه کنیم ؟
ویروسی که نه دعا آن را از بین می برد و نه دانشمندان مان شناخت صحیحی در مورد آن دارند؟

آرشیو هفته ۹۲ :چگونه می توانیم نقاب هایمان را از چهره برداریم ؟
تلاش کنیم تا چهره جعلی از خود نسازیم.

آرشیو هفته ۹۱ :پیوند مارس و اورانوس در تارس چه تاثیری بر زندگی ما دارد؟
آیا این پیوند نشان جنگ و سقوط و زلزله و آتشفشان است ؟
تاثیر انرژی برای ساکنان زمین چیست؟

آرشیو هفته ۹۰ : ماه نو و انرژی برآورده شدن آرزوها
برای رسیدن به آرزوهای طلایی چه کنیم ؟ چگونه می توانیم در مدار عشق قرار گیریم و این انرژی را جذب کنیم؟

آرشیو هفته ۸۹ : قمر در عقرب چیست؟

در این محدوده زمانی چگونه رفتار کنیم؟ از چه کارهایی باید پرهیز کرد؟
در چرخه عشق ورزی این هفته چه باید کرد؟

آرشیو هفته ۸۸ : سال نو میلادی مبارک

چگونه می توانیم با آغاز سال نو میلادی روزهای خوش را برای خود ثبت کنیم؟
چگونه لحظات خود را سرشار از عشق کنیم؟
چگونه نگرانی هایمان را دور کنیم؟

آرشیو هفته ۸۷ : چه قدر در طول این سه سال رشد کردیم؟ چه الگویی از خود ساخته ایم؟

چگونه این الگو می تواند راهگشای آینده ما باشد

آرشیو هفته ۸۶ : برای ورود به عصر طلایی آکواریوس چگونه ارتعاش و فرکانس خود را بالا ببریم؟
چگونه می توانیم با انجام کارهای آسان در مدار عشق قرار گیریم؟
اگر با فرکانس زمین همسو نباشیم از این قافله عقب خواهیم ماند

آرشیو هفته ۸۵ : چگونه از این انرژی خورشید گرفتگی که فرصت طلایی کاینات است استفاده کنیم؟
چگونه از انرژی قمر در عقرب که با این خورشید‌ گرفتگی پیوند دارد نهایت بهره را ببریم؟
چگونه از آسیب‌ها جلوگیری کنیم؟

آرشیو هفته ۸۴ : چگونه از انرژی ماه گرفتگی تا خورشید گرفتگی استفاده کنیم؟
در دو هفته فاصله بین ماه گرفتگی و خورشید گرفتگی چه کنیم ؟

آرشیو هفته ۸۳ : چگونه می توانیم از انرژی های هفته آینده برای پیشبرد اهدافمان استفاده کنیم.
چگونه می توانیم در راستای انرژی های هفته آینده قرار گیربم؟
مفهوم بخشندگی چیست؟

آرشیو هفته ۸۲ : چگونه بهترین نقشمان را در زندگی بازی کنیم؟
چگونه روابطمان را مدیریت کنیم؟
چرا باید دیگران را ببخشیم؟

آرشیو هفته ۸۱ : چگونه از انرژی های مثبت ماه نو در هفته آینده استفاده کنیم؟
چگونه نامه آرزوهایمان را بنویسیم؟

 

آرشیو هفته ۸۰ : چگونه عدد کوا و عنصر وجودی خود را محاسبه کنیم ؟
چگونه می توانیم بالون زندگی مان را سبک کنیم ؟

آرشیو هفته ۷۹ : زمان خوبی برای برآورده شدن آرزوهاست. در مقارنه ماه و مریخ چه باید کرد؟

چگونه این انرژی عالی را از هستی دریافت کنیم ؟

این فرصت را از دست ندهید و برای رسیدن به صلح جهانی، سلامتی و برآورده شدن آرزوهای طلایی برای هم دعا کنیم.

آرشیو هفته ۷۸ : چگونه اولویتهای زندگی خود را بشناسیم ؟ چگونه به آرامش برسیم ؟

آرشیو هفته ۷۷ : خدا را سپاس که وظیفه داریم با شرافت زندگی کنیم و معنای انسانیت را درک کنیم.

این پیام صوتی آغازی است برای رسیدن به انسانیت و شرافت.

آرشیو هفته ۷۶ : قدر آیینه بدانیم چو هست نه در آن وقت که افتاد و شکست.

آرشیو هفته ۷۵ : چگونه از انرژی ماه کامل برای خودشناسی و پرورش شخصیت و هویت خود استفاده کنیم ؟

آرشیو هفته ۷۴ : آیا این روزهای سخت ماندنی هستند یا روزهای طلایی هم خواهند رسید؟ 

آرشیو هفته ۷۳ : انرژی این ماه نو برای برآورده شدن آرزوها چگونه است؟ طی دو هفته آینده چگونه می توانیم حداکثر استفاده را از این انرژی ها ببریم ؟

آرشیو هفته ۷۲ : در مارس برگشتی (رجعت مریخ ) چه باید کرد. باید بر خشم خود غلبه کنیم

آرشیو هفته ۷۱ : چگونه می توانیم از حداکثر انرژی های ماه کامل استفاده کنیم؟

آرشیو هفته ۷۰ : چگونه می توانیم انرژی سخت این روزها را سبک کنیم ؟

آرشیو هفته ۶۹ : چگونه می توانیم نگاهمان را نسبت به زندگی عوض کنیم و مثبت باشیم ؟

آرشیو هفته ۶۸ : چگونه تمدن ها از بین می روند ؟ برای حفظ ارزش هایمان چه باید کرد؟

آرشیو هفته ۶۷ :بهترین زمان برای ترک عادات بد و بهترین زمان برای آغاز رژیم های غذایی در این هفته.

آرشیو هفته ۶۶ :مثبت اندیشی چیست؟

مثبت اندیشی چیست؟ چگونه می توانیم از مثبت اندیشی نهایت استفاده را ببریم؟ یاد بگیریم مردم را آنطور که هستند ببینیم و بشنویم، نه آن طور که خودمان دلمان می خواهد.

آرشیو هفته ۶۵ : هنگام خورشید گرفتگی چه باید کرد؟ 

تمام آنچه را که در رابطه با خورشید گرفتگی باید بدانید در این پیام صوتی خواهید شنید.

آرشیو هفته ۶۴ : 

اگر نقابمان بیفتد چه چهره ای از ما نمایان می شود؟!!

آرشیو هفته ۶۳ :  هنگام ماه گرفتگی چه باید کرد؟ 

 تمام آنچه را که هنگام ماه گرفتگی باید بدانید.

آرشیو هفته ۶۲ : 


چگونه می توانیم انرژی مثبت را به سمت زندگی خود جذب کنیم؟

آرشیو هفته ۶۱ :

چگونه می توانیم با دیگران به صلح و آرامش برسیم؟

آرشیو هفته ۶۰ – انرژی شب قدر و عصر طلایی

در این پیام صوتی خواهید دید که برای رسیدن به عصر طلایی آکواریوس چه باید کرد و چگونه میتوانید از انرژیهای نورانی شبهای قدر حداکثر استفاده را ببرید و آرزوهایتان را در شبهای قدر بیان کنید.

آرشیو هفته ۵۹ – راهکارهای تاب آوری در مقابل بحران
راهکارهای تاب آوری در مقابل بحران چیست؟ چگونه روحی آرام و دلی شاد داشته باشیم.

آرشیو هفته ۵۸ – بهترین، آسانترین، ارزان ترین راه جلوگیری از ویروس کرونا
بهترین، آسانترین، ارزان ترین راه جلوگیری از ویروس کرونا

آرشیو هفته ۵۷ – برچیدن سفره هفت سین و کمک به هموطنان عزبز در چرخه،عشق ورزی
برچیدن سفره هفت سین و کمک به هموطنان عزبز در چرخه،عشق ورزی

آرشیو هفته ۵۶ – سال نو را با سفره های پر عشق و نور شما آغاز میکنیم
سال نو را با سفره های پر عشق و نور شما آغاز میکنیم

آرشیو هفته ۵۵ – جهت های سفره هفت سین
جهت های سفره هفت سین

آرشیو هفته ۵۴ – آخرین هفته سال ۹۸برای دوری از بیماری در سال ۹۹ از کدام قسمت خانه پرهیز کنیم
آخرین هفته سال ۹۸برای دوری از بیماری در سال ۹۹ از کدام قسمت خانه پرهیز کنیم

آرشیو هفته ۵۳ -چهارشنبه سوری – سفره هفت سین
چهارشنبه سوری – سفره هفت سین

آرشیو هفته ۵۲ – روز های ۱۷ اسفند الی ۲۳ اسفند ماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس ۱۷ اسفند الی ۲۳ اسفند ماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۵۱ – روز های ۱۰ اسفند الی ۱۶ اسفند ماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس ۱۰ اسفند الی ۱۶ اسفند ماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۵۰ – روز های ۳ اسفند الی ۹ اسفند ماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس ۳ اسفند الی ۹ اسفند ماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۴۹ – روز های ۲۶ بهمن الی ۲ اسفند ماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس ۲۶ بهمن الی ۲ اسفند ماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۴۸ – روز های ۱۹ بهمن الی ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس ۱۹ بهمن الی ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۴۷ – روزهای ۱۲ بهمن الی ۱۸ بهمن ماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس ۱۲ بهمن الی ۱۸ بهمن ماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۴۶ – روزهای ۵ بهمن الی ۱۱ بهمن ماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس ۵ بهمن الی ۱۱ بهمن ماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۴۵ – روزهای ۲۸ دی الی ۴ بهمن ماه

فایل صوتی روزهای شانس ۲۸ دی الی ۴ بهمن ماه۱۳۹۸

آرشیو هفته ۴۴ – روزهای ۲۱ دی الی ۲۷ دی ماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس ۲۱ دی الی ۲۷ دی ماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۴۳ – روزهای ۱۴ دی الی ۲۰ دی ماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس ۱۴ دی الی ۲۰ دی ماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۴۲ – روزهای ۷ دی الی ۱۳ دی ماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس ۷ دی الی ۱۳ دی ماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۴۱ – روزهای ۳۰ آذر الی ۶ دی ماه ۱۳۹۸

فایل صوتی روزهای شانس۳۰ آذر الی ۶ دی ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۴۰ – روزهای ۲۳ الی ۲۹آذر ماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس۲۳الی ۲۹آذرماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۳۹ – روزهای ۱۶ الی ۲۲آذر ماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس۱۶الی ۲۲آذرماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۳۸ – روزهای ۲۵ الی ۱آذر ماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس۲۵ الی ۱آذرماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۳۷ – روزهای ۱۸ الی ۲۴آبان ماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس۱۸ الی ۲۴آبان ماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۳۶ – روزهای ۱۱ الی ۱۷آبان ماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس۱۱ الی ۱۷آبان ماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۳۵ – روزهای ۴ الی ۱۰آبان ماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس ۴ الی ۱۰آبان ماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۳۴ – روزهای ۲۷ الی ۳ آبان ماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس۲۷ الی ۳ آبان ماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۳۳ – روزهای ۲۰ الی ۲۶مهرماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس ۲۰ الی۲۶ مهرماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۳۲ – روزهای ۱۳ الی ۱۹مهرماه ۱۳۹۸′
فایل صوتی روزهای شانس ۱۳ الی۱۹ مهرماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۳۱ – روزهای ۶ الی ۱۲مهرماه ۱۳۹۸′
فایل صوتی روزهای شانس ۶ الی۱۲ مهرماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۳۰ – روزهای ۳۰ الی ۵مهرماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس ۳۰ الی۵ مهرماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۲۹ – روزهای ۲۳ الی ۲۹ شهریورماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس۲۳ الی۲۹ شهریور ماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۲۸ – روزهای ۱۶ الی ۲۲ شهریورماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس۱۶ الی۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۲۷ – روزهای ۸ الی ۱۵شهریورماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس ۸ الی۱۵ شهریورماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۲۶ – روزهای ۲ الی ۸ شهریورماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس ۲ الی۸ شهریورماه ۱۳۹۸

‘آرشیو هفته ۲۵ – روزهای ۲۶ مردادماه الی ۱ شهریورماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس ۲۶ مردادماه الی ۱ شهریورماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۲۴ – روزهای ۱۹ الی ۲۵ مردادماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس ۱۹ الی ۲۵ مردادماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۲۳ – روزهای ۱۲ الی ۱۸ مردادماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس ۱۲ الی ۱۸ مردادماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۲۲ – روزهای ۵ الی ۱۱ مردادماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس ۵ الی ۱۱ مردادماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۲۱- روزهای ۲۹ تیرماه الی ۴ مردادماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس ۲۹ تیرماه الی ۴ مردادماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۲۰ – روزهای ۲۲ الی ۲۸ تیرماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس ۲۲ الی ۲۸ تیرماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۱۹ – روزهای ۱۵ الی ۲۱ تیرماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس ۱۵ الی ۲۱ تیرماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۱۸ – روزهای ۰۸ الی ۱۴ تیرماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس ۸ الی ۱۴ تیرماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۱۷ – روزهای ۰۱ الی ۰۷ تیرماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس ۱ الی ۷ تیرماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۱۶ – روزهای ۲۵ الی ۳۱ خردادماه ۱۳۹۸′
فایل صوتی روزهای شانس ۲۵ الی ۳۱ خردادماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۱۵ – روزهای ۱۸ الی ۲۴ خردادماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس ۱۸ الی ۲۴ خردادماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۱۴ – روزهای ۱۱ الی ۱۷ خردادماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس ۱۱ الی ۱۷ خردادماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۱۳ – روزهای ۴ الی ۱۰ خردادماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس ۴ الی ۱۰ خردادماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۱۲ – روزهای ۲۸ اردیبهشت الی ۰۳ خردادماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس۲۸اردیبهشت الی ۰۳ خردادماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۱۱ – روزهای ۲۱ الی ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس۲۱ الی ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸

‘آرشیو هفته ۱۰ – روزهای ۱۴ الی ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس ۱۴ الی ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۹ – روزهای ۰۷ الی ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸′
فایل صوتی روزهای شانس۰۷ الی ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸

‘آرشیو هفته ۸ – روزهای ۳۱ فروردین الی ۰۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس۳۱ فروردین الی ۰۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۷ – روزهای ۲۴ الی ۳۰ فروردین ماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس ۲۴ الی ۳۰ فروردین ماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۶ – روزهای ۱۷ الی ۲۳ فروردین ماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس۱۷ الی ۲۳ فروردین ماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۵ – روزهای ۱۰ الی ۱۷ فروردین ماه ۱۳۹۸

فایل صوتی روزهای شانس۱۰ الی ۱۷ فروردین ماه ۱۳۹۸

‘آرشیو هفته ۴ – روزهای ۰۳ الی ۰۹ فروردین ماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس۰۳ الی ۰۹ فروردین ماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۳ – روزهای ۲۵ اسفند ۹۷ الی ۰۲ فروردین ماه ۱۳۹۸
فایل صوتی روزهای شانس۲۵ اسفند۹۷ الی ۰۲ فروردین ماه ۱۳۹۸

آرشیو هفته ۲ – روزهای ۱۸ الی ۲۴ اسفند ماه ۱۳۹۷
فایل صوتی روزهای شانس۱۸ الی ۲۴ اسفند ماه ۱۳۹۷

آرشیو هفته ۱ – روزهای ۱۱ الی ۱۸ اسفند ماه ۱۳۹۷
فایل صوتی روزهای شانس۱۱ الی۱۸ اسفند ماه ۱۳۹۷