اورانوس آبان

فنگ شویی

در این مقاله سعی شده با زبانی بسیار ساده به تاثیر ورود اورانوس پس از ۸۴ سال به برج تارس و تاثیر آن بر زندگی متولدین آبان ماه پرداخته شود که البته بهتر است قبل از هر چیز در رابطه با ویژگی های افراد عزیز و مهربان آبان ماه بیشتر بدانید و در رابطه با تاثیر اورانوس بر زندگی آنها و راهکارهای مهم فنگ شویی اطلاعاتی کسب کنید.
لازم به ذکر است که راهکارهای فنگ شویی که در مقاله حاضر ارائه می شود به مدت ۸ سال قابل استفاده است و می تواند شما را در راستای انرژی های کیهان قرار دهد.

ویژگی های متولدین عزیز و مهربان آبان

 

شما آبانی های عزیز افرادی پر جنب و جوش هستید با ایده های نو که همواره دوست دارید ایده هایتان را به واقعیت تبدیل کنید. بسیار ریسک پذیر هستید. کمال گرایی در شما بسیار مشهود است. افرادی متمرکز، بلند همت و همیشه ناراضی از موقعیت خود. به دنبال ثروت میروید و به خواسته های خود می رسید. اما با داشته هایتان که بسیار هم ارزشمند است، شاد و خرسند نیستید. زیرا همواره به پله های بالاتر یک نردبان فکر میکنید و همیشه در فکر صعود هستید. عطش شما برای به دست آوردن موفقیت های زندگی همه را مبهوت میکند. شما محدودیت های خود را به خوبی نمی شناسید. بلند پرواز هستید و همین امر باعث از دست دادن مقام و موقعیت شما می شود. آنقدر کار و برنامه دارید که نمیدانید کدام را انجام دهید. روی اطرافیانتان تاثیر میگذارید و از تاثیرات اجتماع هم برای بهتر شدن موقعیت تان سود می برید.

نشان خورشیدی شما : عقرب
سیاره حاکم شما : مریخ و پلوتو
عنصر ماه تولد شما : آب
شخصیت شما : ثابت
رنگ مناسب شما : قرمز
فلز وجود شما : آهن
انگیزه شما : کسب موفقیت و ثروت

 

تآثیر اورانوس بر زندگی متولدین آبان طی ۸ سال

 

آبان ماهی عزیزم اورانوس سیاره نور و انرژی وقتی وارد صورت فلکی تارس می شود روی وضعیت ازدواج تان تاثیر میگذارد. ممکن است به طور ناگهانی کسی را که سال ها منتظرش بودید از راه برسد و به شما درخواست ازدواج دهد که هرگز فکرش را هم نمیکردید. حتی ممکن است شرایطی برایتان به وجود بیاید که بتوانید راحت تر برای ازدواج تصمیم بگیرید و شما که تصمیم ازدواج نداشته اید بر این امر مصمم گردید.
اگر متاهل هستید و با همسرتان اختلاف دارید و شرایط زندگی تان به نحوی است که عدالت و انصاف در آن رعایت نمی شود و شما مورد ظلم در این رابطه قرار گرفته اید فرصت خوبی است که طی این سال ها این رابطه را اصلاح کنید.
در این ایام حتی میتوانید در رابطه با محیط کاری خود تغییراتی در زمینه شراکت ایجاد کنید، یک شریک خوب بگیرید یا به شراکت های دردسر دار پایان دهید. به هر تقدیر رابطه ای که در آن دچار مشکل و آسیب هستید نیاز به بازرسی و بررسی مجدد دارد و ممکن است یک شبه با تغییرات اساسی در این زمینه روبرو شوید. پس از حالا آمادگی کامل داشته باشید که غافلگیر نشوید. لطفا برنامه ریزی های لازم را انجام دهید.

در این ایام انرژی سفرهای بلند مدت، جابه جایی، مهاجرت نیز برایتان افزایش می یابد. احتمال اینکه نقل مکان کنید و جابه جایی داشته باشید هست. اگر از محل زندگی خود ناراضی هستید و پیشرفتی در شهر و دیار خود ندارید، بهتر است برای تغییر مکان زندگی خود برنامه ریزی کنید. قبل از اینکه با عجله مجبور به این کار شوید.

فراموش نکنید بیش از ۷ سال فرصت استفاده از این تغییرات را دارید. زیرا وقتی که اورانوس وارد دومین صورت فلکی می شود با احتساب حرکت برگشتی تقریبا نزدیک به ۸ سال آینده از صورت فلکی دوم خارج شده و وارد جوزا می شود. بنابراین می توانید از انرژی این سیاره که منجر به بروز اتفاقات ناگهانی می شود بهره مند شوید و با یک مدیریت حساب شده بیشترین بهره را از این انرژی کسب کنید.

راهکارهای مهم فنگ شویی برای متولدین آبان

راهکار اول: استفاده از کریستال صورتی در ناحیه جنوب غرب خانه یا دفتر کار

راهکار دوم: استفاده از عنصر فلز در ناحیه شمال

به یاد داشته باشید که حدودا ۸ سال، با احتساب حرکت برگشتی اورانوس، در تارس می ماند پس نباید فرصت های طلایی را از دست بدهید. باید همواره گوش به زنگ باشید.

امید است با دانش و خرد برتری که در شما سراغ دارم فرصت های خوبتان را از دست ندهید. در ضمن به یاد داشته باشید که ۸ سال اورانوس به خانه شما انرژی میدهد. پس با بیداری و هوشیاری فرصت های خوب را شکار کنید. طی سال های آینده انرژی نورانی اورانوس می تواند در جهت ارتقا شما انرژی لازم و مناسب را برایتان جاری سازد. این انرژی حدودا نزدیک به ۸ سال باقی می ماند. پس بهتر است شما آبان ماهی های دوست داشتنی در جهت برآورده شدن آرزوهایتان با شوق و اشتیاق گام بردارید.

استاد اعظم ابراهیمی