اورانوس اردیبهشت

اردیبهشت ماهی عزیزم اورانوس سیاره نور و انرژی وقتی وارد صورت فلکی دوم می شود روی شخصیت و جوهر وجودی شما تاثیر میگذارد. حتی میتواند شهرت و موفقیت شما را به چالش بکشد. می تواند فردیت شما را تغییر دهد و از شما انسانی جدید با طرز تفکر جدید بسازد. میتواند به سنت شکنی ها و خلق ایده های نو بپردازد و شما را تحت انرژی های محرک و سازنده قرار دهد. حتی میتواند انرژی و قدرت وجودی شما را افزایش دهد. انگار شما میتوانید کوه را جابه جا کنید.

تارس یا گاو، نماد متولدین فروردین

این وضعیت تغییر و تحولات فراوانی را در زندگی شما ایجاد میکند. این تغییرات در وضعیت ظاهر شما ، نحوه لباس پوشیدنتان ، مدل مو ، رنگ موهایتان ایجاد می شود و یک روند ثابت نخواهد داشت. تغییر و تحولات ظاهری زیاد خواهد بود. زیرا شما معمولا به وضع ظاهرشان خیلی اهمیت میدهید و مایلید همیشه شیک و مرتب و تمیز باشید. اورانوس با ورودش به برج شما صاعقه وار عمل میکند و میتواند تغییرات چشمگیری را در رابطه با شخصیت حتی صورت شما ایجاد کند . به طور کل زندگی شما با ورود اورانوس به تارس تغییر چشمگیری خواهد داشت. ارزش های زندگی شما عوض خواهد کرد. بهترین زمان برای یادگیری هنرهای جدید یا آموزش هر چیزی است که از کودکی،آرزویش را داشته اید ولی به آن نرسیده اید.

نمایی زیبا از صورت فلکی تارس در آسمان شب

میتوانید به تغذیه خود بیشتر توجه کنید و شغل هایی در رابطه با مواد غذایی برگزینید. فراموش نکنید که اورانوس طی ۷ الی ۸ سال با احتساب حرکت برگشتی و ورود به برج قوچ در خدمت شما خواهد بود و بهترین فرصت ها را صاعقه وار به شما خواهد داد و مجبورتان میکند که به آنی و در لحظه تصمیم بگیرید. پس بهتر است قبل از اینکه صاعقه اورانوس به شما برسد برای آینده خود برنامه ریزی کنید. استفاده از راهکارهای،فنگ شویی این فرصت خوب را به شما خواهد داد که آماده مقابله با برق اورانوس باشید. همچنین اورانوس زندگی شما را از یکنواختی نجات میدهد و تنوع ایجاد میکند و شما را از تار عنکبوتی که دور خود تنیده اید رها میکند و نجاتتان میدهد این تغییرات میتواند در رابطه با جابه جایی خانه یا محل کار یا محل زندگی باشد و حتی به صورت مهاجرت و کوچ از وطن یا شهر و دیارتان باشد.

نماد یین و ینگ به همراه نماد های زودیاک چینی

توصیه مهم این است که به طبیعت رو آورید و از،عصبانیت بپرهیزید به خصوص کاری های عزیزی که عنصر وجودشان چوب است چوب ۳ و ۴ بیشتر از بقیه افراد دچار تنش خواهند شد. بنابراین بودن در طبیعت، کنار رودخانه ها و آبشاران به شما کمک خواهد کرد که به آرامش بیشتری برسید. این یک پیشنهاد فنگ شویی خوب برای آدرس های عزیز است. اگر نمی توانید به طبیعت بروید یا در کنار رودخانه باشید، بهتر است از نماد آب درخانه یا محل کار خود استفاده کنید. یک آبنما ی کوچک یا آکواریوم یا تنگ ماهی برای آدرس های،عزیز با عدد کردی ۳ و ۴ توصیه می شود. استفاده از گیاهان سر سبز برگ پهن و شاداب راه کار دیگر فنگ شویی برای متولدین اردیبهشت است. گیاهان سبز می تواند به مدت ۸ سال حضور اورانوس در برج ۲ شما را به آرامش دعوت کنند. بهتر است توصیه های فنگ شویی را جدی بگیرید تا زندگی آرام و سرشار از شادی و نشاط را داشته باشید .

همچنین اورانوس،میتواند روی اراده شما کار کند و شما را تشویق به کار و تلاش مضاعف کند. آنچه که هست، شما سال ها باید روی شخصیت خود کارکنید و خودتان را از درون کند و کاو کنید و یک تحول عظیم در خود و ذات وجودیتان ایجاد کنید.

راهکارهای مهم فنگ شویی برای متولدین اردیبهشت طی ۸ سال

بهترین راهکار به مدت ۸ سال تقویت ناحیه شمال شرق با استفاده از عنصر آتش و رنگ قرمز است، به خصوص سال ۹۷. تقویت ناحیه شمال شرق خانه یا محل کار میتواند به رشد شخصیتی و معنوی شما کمک کند و ایده ای نو برای ایجاد تعییرات به شما بدهد. استاد اعظم ابراهیمی