اورانوس اسفند

در این مقاله سعی شده با زبانی بسیار ساده به تاثیر ورود اورانوس پس از ۸۴ سال به برج تارس و تاثیر آن بر زندگی متولدین اسفند ماه پرداخته شود که البته بهتر است قبل از هر چیز در رابطه با ویژگی های افراد عزیز و مهربان اسفند ماه بیشتر بدانید و در رابطه با تاثیر اورانوس بر زندگی آنها و راهکارهای مهم فنگ شویی اطلاعاتی کسب کنید.

لازم به ذکر است که راهکارهای فنگ شویی که در مقاله حاضر ارائه می شود به مدت ۸ سال قابل استفاده است و می تواند شما را در راستای انرژی های کیهان قرار دهد.

ویژگی های متولدین عزیز و مهربان اسفند

شما اسفند ماهی های عزیز، با آن طبیعت حساس، رویایی، انعطاف پذیر، ساده، متین و در عین حال مهربان، واقعا که یک دوست صمیمی و وفادار به شمار می آیید. شما فردی زود رنج هستید، کمی دو دل و کم انرژی در انجام کارها؛ گویی کاری به کار کسی ندارید و همواره سرگرم انجام امور مربوط به خود هستید و کنجکاوی بهمنی ها را هم ندارید.

شما فردی خوش قلب، اصیل، آرام، متین، موقر و شنونده ای بسیار آرام برای همه هستید. انگار گوش هایتان همیشه برای شنیدن درد و دل های مردم آماده است. شما بهترین شنونده هستید. یادتان باشد که شما خلق نشدید که فقط به امورات مردم رسیدگی کنید، باید به فکر خودتان و آرامش روح و روانتان هم باشید.

مسافرت کردن برایتان بسیار خوب است و به رشدتان کمک میکند. بهتر است در سفرها هم زمانی را برای تمرکز روی افکار و احساسات خود در نظر بگیرید. یوگا و مدیتیشن برایتان خوب است. شما لبریز از عشق به بشریت هستید، اما به یاد داشته باشید که زمانی را هم باید به خودتان اختصاص دهید. شما فردی باحیا، منطقی و بدون تعصب هستید. با همه همدردی میکنید و همه را درک میکنید، شما عالی هستید.

سیاره حاکم شما : مشتری، نپتون عنصر ماه تولد شما : آب رنگ خوش یمن شما : سبز سنگ خوش یمن شما : سنگ قمر

تاثیر اورانوس بر زندگی متولدین اسفند طی حدودا ۸ سال

اسفند ماهی عزیزم اورانوس سیاره نور و انرژی وقتی وارد صورت فلکی دوم می شود روی وضعیت ذهن شما تاثیر میگذار و در واقع ایده های جدید به شما میدهد و ذهن خلاق تان را شکوفا میکند و احتمال دارد به طور برق آسا ایده های جالب به ذهنتان برسد که باید تلاش کنید و بیشترین بهره را ببرید.

سفرهای کوتاه مدت زیادی خواهید داشت که ممکن است در این سفرها با افرادی آشنا شوید که در زندگی تان تاثیر گذار باشند. باید همواره گوش به زنگ باشید و از فرصت ها استفاده کنید. در این ایام میتوانید زیر بنای ارتباط خود با خواهر و برادر کوچک ترتان را مستحکم تر کنید و یا شاید هم شرایطی ایجاد شود که در یکی از سفرها به دیدارشان بروید در ضمن مراقب قطع رابطه ها نیز باشید. به هر تقدیر طی این هفت سال شما میتوانید با تلاش و پشت کار ارتباط قوی تری ایجاد کنید. البته باید مراقب ارتباط خود با دوستان و همسایه ها نیز باشید که به دردسر و مشکلات کلامی نیفتید. شاید هم یک شبه دوست و همسایه جدیدی پیدا شود که بسیار برایتان سود آور باشد.

به یاد داشته باشید که بیش از ۷ سال فرصت استفاده از این تغییرات را دارید. زیرا وقتی اورانوس وارد دومین صورت فلکی می شود با احتساب حرکت برگشتی تقریبا نزدیک به ۸ سال آینده از صورت فلکی دوم خارج شده و وارد جوزا می شود. بنابراین شما می توانید از انرژی این سیاره که منجر به بروز اتفاقات ناگهانی می شود بهره مند شوید و با یک مدیریت حساب شده بیشترین بهره را از این انرژی ببرید.

راهکارهای مهم فنگ شویی برای متولدین اسفند

راهکار اول: استفاده از نماد آب در ناحیه شرق خانه یا دفتر کار

راهکار دوم: استفاده از عنصر فلز در ناحیه شمال غرب

امید است با دانش و خرد برتر شانس خوبتان را از دست ندهید و با بیداری و هوشیاری فرصت های خوب را شکار کنید. طی سال های آینده انرژی نورانی اورانوس می تواند در جهت ارتقا شما انرژی لازم و مناسب را برایتان جاری سازد. پس بهتر است شما اسفند ماهی های دوست داشتنی در جهت برآورده شدن آرزوهایتان با شوق و اشتیاق گام بردارید.

استاد اعظم ابراهیمی