اورانوس-تیر

در این مقاله سعی شده با زبانی بسیار ساده به تاثیر ورود اورانوس پس از ۸۴ سال به برج تارس و تاثیر آن بر زندگی متولدین تیر ماه پرداخته شود که البته بهتر است قبل از هر چیز در رابطه با ویژگی های افراد عزیز و مهربان تیر ماه بیشتر بدانید و در رابطه با تاثیر اورانوس بر زندگی آنها و راهکارهای مهم فنگ شویی اطلاعاتی کسب کنید. لازم به ذکر است که این راهکارهای فنگ شویی که در مقاله حاضر ارائه می شود به مدت ۸ سال قابل استفاده است و می تواند شما را در راستای انرژی های کیهان قرار دهد.

ویژگی های متولدین عزیز و مهربان تیر ماه

شما تیر ماهی های عزیزم افرادی هستید با حضور ذهن بالا، بسیار پر انرژی، باهوش، خوش مشرب، خنده رو، شیک پوش و خوش لباس که معمولا در جمع جلب توجه میکنید.

سیاره حاکم بر شما ماه است. همان گونه که ماه در آسمان تغییر شکل می‌دهد و کوچک و بزرگ می شود حال و احوال شما نیز با تغییر شکل ماه تغییر میکند. شما گاهی بسیار خوشحال و روز بعد غمگین هستید و وضعیت روحی شما معمولا از ماه زیبای آسمان تاثیر می گیرید.

استاد اعظم ابراهیمی

نشان تولدتان خرچنگ است. برای شناخت روحیه شما بهتر است که به حرکت خرچنگ نگاه کنیم. خرچنگ دو قدم به جلو حرکت میکند سپس چهار قدم عقب میرود. گاهی به چپ و گاهی به راست حرکت می کند. معمولاً رفتارتان در زندگی این گونه است.

نکته مهم : توصیه می شود قرارداد هایتان را مکتوب کنید. زیرا شما فردی هستید که معمولاً در دقیقه ۹۰ پشیمان می شوید یا شرایط قرارداد را عوض می‌کنید و تبصره و متمم و قانون جدید یا شرط جدید برای قرار داد وضع می کنید. نقطه ضعف بدنی تان ناحیه سینه و ریه است. شما فردی هستید که به خانه و خانواده بسیار اهمیت می دهید و در واقع خانه برایتان ارزش خاصی دارد.

خوش ذوق و خوش مشرب هستید. عنصر ماه تولدتان آب است. به همین خاطر شما علاقه مند به ورزش های آبی، شنا، اسکی و جت اسکی هستید. فردی وفادار، مردم دار، خوش صحبت، انسان دوست، اهل تجملات و لوازم لوکس و شیک هستید و همیشه جلوه میکنید.

اگر بتوانید جزر و مد روحی و احساسی خود را مدیریت کنید بی نظیرترین خواهید بود و میتوانید با هر قشر و مذهب و مسلکی سازگار شوید. بسیار دست و دلباز هستید. فکر تجاری خوبی دارید و در راه دوستی جان خود را فدا میکنید. صبر و حوصله خوبی دارید و فرد مهم در زندگی شما که با هیچ فرد دیگری هم قابل قیاس نیست مادرتان خواهد بود که برایتان همیشه جاودانه است. توصیه میشود در صورت امکان از انگشتر نقره استفاده کنید. زیور آلات نقره می تواند انرژی هایتان را متعادل تر کند. اگر عدد کوای شما ۶ یا ۷ است از دکوری فلزی و نقره و برنز می توانید در خانه هم بهرمند شوید. این راهکار فنگ شویی برای افراد متولد تیر با عنصر وجودی آب نیز چاره ساز خواهد بود.

سیاره حاکم شما : ماه عنصر ماه تولد شما : آب رنگ خوش یمن شما : آبی و سبز سنگ خوش یمن شما : مروارید فلز وجود شما: نقره

تاثیر اورانوس بر زندگی متولدین تیر ماه طی ۸ سال

تیر ماهی عزیزم اورانوس سیاره نور و انرژی وقتی وارد صورت فلکی دوم می شود روی اهداف دراز مدت تان و شغل دوم شما تاثیر می گذارد و شرایطی برایتان به وجود می آورد که مجبور می شوید یک بار دیگر اهدافتان را مدیریت کنید. پس دقت کنید تا همکاران و همراهان مناسبی را برای تجارت هایتان انتخاب کنید. اورانوس روی روابط تان با خواهر و برادر بزرگتان نیز تاثیر میگذارد. این روابط را قطع یا اصلاح میکند. اگر شما در رابطه دوستانه با خواهر و برادر بزرگتان هستید که چه بهتر، اما اگر این رابطه خصمانه است یا ایراد و اشکالی دارد بهتر است طی این ۸ سال مراقب این ارتباطات باشید.

اورانوس روی رفتار شما با دوستانتان هم تاثیر میگذارد و به شما کمک میکند که دوست واقعی را از دشمن سرسپرده بهتر تشخیص دهید. پس سعی کنید که دوستانتان را به خوبی بشناسید و دشمنانتان را کنار بگذارید. بهتر است طی این ۸ سال استراتژی فردی خود را یک بازبینی اساسی کنید و آن را ترمیم کنید. همچنین متوجه درآمدهای خود باشید. زیرا ممکن است شغل دومتان تغییر کند.

راهکارهای مهم فنگ شویی به مدت ۸ سال برای متولدین تیر ماه

راه کار اول : تقویت ناحیه شمال غرب با استفاده از عنصر فلز

راه کار دوم : قرار دادن عنصر فلز در ناحیه شمال خانه یا دفتر کار البته امید است طی سال های آینده انرژی نورانی اورانوس بتواند به شما تیر ماهی های دوست داشتنی در جهت برآورده شدن آرزوهایتان کمک کند. به شرط این که تلاش روز افزونی در راستای تحقق آرزوهایتان داشته باشید. بدانید که با تلاش و کوشش به مقصود و هدفتان خواهید رسید. زیرا انرژی اورانوس به شما کمک خواهد کرد و پشتیبانتان خواهد بود.

استاد اعظم ابراهیمی