اورانوس فروردین

متولدین فروردین و تاثیر اورانوس بر زندگی شما به مدت ۸ سال

اورانوس سیاره نور و انرژی است و زمانی که وارد برج تارس می شود قسمت مالی، اقتصادی، نقدینگی، پول و ثروت متولدین فروردین ماه را روشن میکند و به شما کمک میکند تا وضعیت مالی و درآمدهای خود را یک سرو سامان حسابی و اساسی دهید. قوچ های عزیزم اگر تا کنون نتوانسته اید راه حل مناسبی برای افزایش دارایی های خود داشته باشید، اگر هنوز در بند اسارت هستید و از نظر مالی وابستگی دارید و مستقل نشده اید، نور اورانوس میتواند راه شما را برای کسب درآمد سالم و حلال هموار کند. اما اگر از نظر مالی در شرایطی هستید که ایراد و اشکالی در ثروت شما وجود دارد اورانوس به شما تلنگری اساسی میزند و آنچنان تکانی به مال شما وارد میکند که شما یاد بگیرید از راه درست مال اندوزی کنید.

قوچ های عزیز اورانوس از قبل به ما هشدار نمیدهد و با ملایمت و نرمی به ما آموزش نمیدهد. به چشم بر هم زدنی مثل یک شوک عظیم به ما دستور میدهد و ما را وادار به اجرا میکند. پس هوشیار باشید و با اورانوس رو راست و صادق باشید. ماسک ها را از چهره خود بردارید و با صداقت بخش دارایی های خود را مدیریت کنید. اورانوس اهل نقاب و ماسک نیست. اتفاقا آمده تا ماسک ها را بردارد. اگر صداقت نداشته باشید اورانوس یک شبه شما را به زمین می زند و اگر صداقت داشته باشید به شما کمک میکند تا دارایی هایتان را از راه درست افزایش دهید.

به هر تقدیر یک دوره ۸ ساله اورانوس با شما بر سر دارایی هایتان جار و جنجال میکند تا راه درست را به شما نشان دهد.قوچ های عزیزم آگاه باشید و بدانید که هر آنچه از آسمان به ما می رسد در جهت خیر، مصلحت، صلاح و رشد ما خواهد بود پس نگران نباشید و با اورانوس همراه باشید.

همچنین ورود این سیاره پر انرژی به برج ۲ میتواند تغییراتی در زمینه تغذیه، خوراک، لباس، صدا و قدرت کلام، سخن وری، روابط خانوادگی حتی خانواده همسر شما ایجاد کند.

به عنوان مثال : اگر صدای خوبی دارید و تاکنون شرایطی فراهم نبوده که دیده و شناخته شوید، با ورود اورانوس به این برج راه شما هموار خواهد شد. چون این قسمت صدا، صوت، کلام، سخن وری است و صدای شما شنیده خواهد شد.
اگر استعدادی در زمینه غذا و آشپزی دارید و تا کنون نتوانسته اید در این زمینه عملکرد مثبتی داشته باشید این انرژی به شما کمک خواهد کرد که شناخته شوید. به شرطی که بتوانید ایده جدید داشته باشید و صنعتی نو در این زمینه خلق کنید. یا حتی در زمینه مد و برندینگ اگر استعدادی دارید می توانید مد جدیدی را خلق کنید و از خودتان ابداع داشته باشید. حتی ممکن است روابط خانوادگی شما و یا رابطه شما با خانواده همسر به چالش کشیده شود و نیاز به یک بازنگری و یا مدیریت داشته باشد.

بنابراین ورود این سیاره نمی تواند منفی و ترسناک باشد فقط نیاز به یک مدیریت هوشمندانه دارد. ابتدا استعداد های خودتان را بشناسید و برای شکوفا شدن آن ها تلاش کنید که قطعا به نتیجه خواهید رسید. زیرا ۸ سال فرصت خواهید داشت.

راهکارهای مهم فنگ شویی برای متولدین فروردین طی ۸ سال

دوستان عزیز و نازنینم که متولد فروردین ماه هستند زمانی که در آسمان زیبای ما اورانوس از دومین صورت فلکی میگذرد و به عبارت دیگر وارد برج ۲ می شود، وضعیت نقدینگی و ثروتشان به چالش کشیده می شود. از آنجا که عنصر صورت فلکی ۲ خاک است، از نظر فنگ شویی انرژی و نور و گرمای اورانوس را جذب میکند. بنابراین بهترین توصیه به شما فروردین ماهی های عزیزم این است که ناحیه جنوب شرق خانه خود را با عنصر چوب و عنصر خاک تقویت کنید.

علاوه بر قرار دادن گیاهان برگ پهن در ناحیه جنوب شرق که راه کار اساسی و پایه است، شما برای تقویت انرژی پول و نقدینگی که با حضور اورانوس تحت تاثیر قرار گرفته میتوانید یک تکه سنگ در این ناحیه بگذارید. فقط یک قطعه نه بیشتر.

نکته: متولدین فروردین عزیزم بهتر است از نماد آب و آبنما و آکواریوم در این ناحیه استفاده نفرمایید. حداقل امسال یعنی سال ۹۷.

نکته: شما میتوانید از سنگ عقیق یا زبرجد به عنوان زیور آلات استفاده کنید.

منتظر راه کارهای ستاره شناسی فنگ شویی برای متولدین تمام نشان ها در مقاله بعدی باشید.

استاد اعظم ابراهیمی