اورانوس مرداد

در این مقاله سعی شده با زبانی بسیار ساده به تاثیر ورود اورانوس پس از ۸۴ سال به برج تارس و تاثیر آن بر زندگی متولدین مرداد ماه پرداخته شود که البته بهتر است قبل از هر چیز در رابطه با ویژگی های افراد عزیز و مهربان مرداد ماه بیشتر بدانید و در رابطه با تاثیر اورانوس بر زندگی آنها و راهکارهای مهم فنگ شویی اطلاعاتی کسب کنید. لازم به ذکر است که این راهکارهای فنگ شویی که در مقاله حاضر ارائه می شود به مدت ۸ سال قابل استفاده است و می تواند شما را در راستای انرژی های کیهان قرار دهد.

ویژگی های متولدین عزیز و مهربان مرداد ماه

شما مرداد ماهی های عزیزم افرادی هستید بااحساس، پرانرژی، باهوش، دارای حافظه قوی، خوش قلب، با وقار، پر هیبت و خوش صحبت. سیاره حاکم بر شما خورشید است. همان گونه که شما نمیتوانید حضور خورشید را در آسمان ندیده بگیرید، حضور یک مرداد ماهی را هم نمی شود ندیده گرفت. مرداد ماهی شیر است و خورشید همواره می درخشد و پر هیبت می غرد.

می دانید چرا شیر را سلطان جنگل میدانند؟

شیر تا گرسنه نباشد شکار نمیکند. در وقت گرسنگی شکاری به اندازه نیازش انتخاب میکند. قوی ترین را برای صید انتخاب میکند و ضعیف کش نیست. هرگز ماده های باردار را شکار نمیکند. وقتی شکار میکند اول گوشت شکار را به خانواده اش میدهد تا بخورند و سیر شوند. هرگز بقایای غذایش را دفن نمیکند و در اختیار دیگر حیوانات قرار میدهد. هنگام پیری و کهولت گله را ترک میکند تا سر بار نباشد.

آری، نشان تولد شما شیر است با این همه اقتدار. برای شناخت روحیه شما بهتر است که به حرکت شیر جنگل و هیبت و عظمت آن نگاه کنیم. شیر در کناری در بیشه می نشیند و با غرور به قلمرو حکمرانی خود نگاه میکند. با افتخار می بخشد و با حیوانات کوچک و زبون به دیده عفو می نگرد.

شما مرداد ماهی های عزیزم وفادارترین رفیق هستید و سفره شما همیشه برای دوستان و آشنایان پهن است. انگار با قلبتان از همه پذیرایی میکنید. خوش ذوق و خوش مشرب هستید. عنصر ماه تولدتان آتش است. به همین خاطر فردی پر جوش و خروش و خون گرم هستید. شما فردی وفادار، مردم دار، خوش صحبت، به دادرس، مسئولیت پذیر، فداکار، محکم، مصمم با عزمی راسخ هستید. همیشه جلوه میکنید و می درخشید. چه کسی قادر به رقابت با شیر جنگل و خورشید آسمان است. شما از همه برتر هستید و برنده. شما قدرت مذاکره دارید و مشکلات را به آسانی حل میکنید. فردی دست و دلباز و سخاوتمند هستید و مایلید از همه چیز باخبر باشید. از پنهان کاری بیزارید و مایلید همه چیز روشن و شفاف باشد مثل خودتان. توصیه می شود در صورت امکان از انگشتر یاقوت زرد استفاده کنید.

سیاره حاکم شما : خورشید عنصر ماه تولد شما : آتش سنگ خوش یمن شما : مروارید فلز وجود شما: طلا شخصیت : ثابت

تاثیر اورانوس بر زندگی متولدین مرداد ماه طی ۸ سال

مرداد ماهی عزیزم اورانوس سیاره نور و انرژی وقتی وارد صورت فلکی دوم می شود روی وضعیت کار و شغل شما تاثیر می گذارد و شرایطی برای شما به وجود می آورد که مجبور می شوید تلاش کاری خود را مضاعف کنید. شاید مجبور باشید شغل عوض کنید و از این شرکت به آن شرکت نقل مکان کنید. اورانوس میتواند ایده های نو برای ارتقا شغل و حرفه به شما بدهد که بعد از سال ها تازه متوجه شوید که چه بودید و چه استعدادی دارید و چه کاری مناسب شخصیت والای شماست. شاید هم باعث شود که یک شبه کار خود را رها کنید. اورانوس روی ارتباط کاری شما با پدرتان تاثیر میگذارد. اگر با پدرتان کار میکنید ممکن است که تغییراتی در این زمینه ایجاد شود. بهتر است طی این ۸ سال مراقب این ارتباطات باشید.

اورانوس روی عزت نفس و اعتبار شما چه در زمینه شغلی و چه در زمینه های زندگی شخصی و خصوصی تاثیر می گذارد و کمک میکند تا شما دیده شوید. پس مراقب منزلت و مقام خود باشید. اورانوس بخش زندگی اجتماعی شما را دگرگون میکند و به نوعی میتواند کمک کند که سطح زندگی اجتماعی تان را تغییر دهد.

البته امید است طی سال های آینده انرژی نورانی اورانوس بتواند در جهت ارتقاء شما انرژی لازم و مناسب را برایتان جاری سازد. زیرا این انرژی به مدت ۸ سال باقی می ماند.

راهکارهای مهم فنگ شویی به مدت ۸ سال برای متولدین مرداد

راه کار اول : قراردادن عنصر فلز در ناحیه شمال خانه یا دفتر کار

راه کار دوم : قرار دادن گیاه سبز در ناحیه جنوب

طی سال های آینده انرژی نورانی اورانوس میتواند به شما مرداد ماهی های دوست داشتنی در جهت برآورده شدن آرزوهایتان کمک کند. به شرط این که تلاش روز افزونی در راستای تحقق آرزوهایتان داشته باشید. بدانید که با تلاش و کوشش به مقصود و هدفتان خواهید رسید. زیرا انرژی اورانوس به شما کمک خواهد کرد و پشتیبانتان خواهد بود. استاد اعظم ابراهیمی