ماه گرفتگی در ۱۶ خرداد ماه ۹۹

ماه گرفتگی۱۶خرداد در میهن عزیزمان ایران به طور جزیی قابل رویت است. در ماه گرفتگی زمین بین ماه و خورشید قرار میگیرد و سایه زمین بر ماه میافتد. شروع خسوف: جمعه ساعت ۲۲:۱۵ به وقت تهران

اوج خسوف: ساعت ۲۳:۵۴ شب

پایان خسوف: ساعت ۱:۳۴ صبح، ۱۷ خرداد ۹۹ مدت زمان خسوف: ۳ ساعت و ۱۸ دقیقه

خسوف خرداد ۹۹ خسوف جزئی است در این روزهای پر فشار که قمر در برج عقرب فرو می رود مراقب بروز حوادث، تصادفات، آسیب ها، بریدگی ها، بلاهای طبیعی باشید. با احتیاط رانندگی کنید. آرام راه بروید. سرعت‌تان را کم کنید و نکات ایمنی را رعایت بفرمایید. از افراد ناآرام هم فاصله بگیرید. وارد بحث و تنش نشوید. لطفا مراقب خود باشید. احتیاط شرط خرد است. در این هفته مدیتیشن پاکسازی پالایش شکرانه خیرات و حفظ آرامش و عشق ورزی توصیه می شود. تا جایی که ممکن است با افراد عاشقانه رفتار کنید. به همنوعان خود نیکی کنید. لبخند بزنید. شادی کنید.

از بدی ها دوری کنید. و تلاش کنید تا عشق و مهر در پیرامونتان جاری گردد. در به دست آوردن دل دوستان خود تلاش کنید و دشمنانتان را ببخشید. با بخشش انرژی ها را آرام کنید. برای همدیگر دعا کنید و خیر بخواهید. تا جایی که می توانید به همه خوبی کنید و از بدی فاصله بگیرید. آرام و با لبخند حرف بزنید. انرژی این ماه گرفتگی تا هفته ها در کیهان باقی می ماند. فراموش نکنید که محبت کردن عالیترین واکنش در این ایام است. لطفا به دوستان خوبتان هم اطلاع دهید.

استاد اعظم ابراهیمی

بانوی فنگشویی ایران