آخرین ماه گرفتگی ۲۰۱۹ در ۲۵ تیر چه ساعتی اتفاق می افتد

فنگ شویی برتر تاریخ 25-26 ماه گرفتگی تیر ماه 98
ماه گرفتگی ۲۵ و ۲۶ تیرماه ۱۳۹۸
2019/07/14
عبور زهره یا ونوس از برج ۱۰ در آسمان ۲۴ آذر الی ۱۸ دی ۹۸
2019/08/10
فنگ شویی برتر ماه گرفتگی 25 تیر 26 تیر

ماه گرفتگی ۲۵ تیر در سراسر میهن عزیزمان ایران با چشم غیر مسلح قابل رویت است. این ماه گرفتگی روز سه شنبه ۲۵ تیر اتفاق می افتد و از این قرار است.

ورود ماه به نیم سایه سه شنبه ۲۵ تیر ساعت ۲۳:۱۳
آغاز گرفتگی جزئی ۳۱ دقیقه بامداد چهارشنبه ۲۶ تیر
اوج گرفتگی ۲:۴۴
پایان خسوف ۴:۴۷ صبح چهارشنبه ۲۶ تیر

آیا ماه گرفتگی ۲۵ و ۲۶ در ایران قابل رویت است؟
بله این ماه گرفتگی یا خسوف با چشم غیر مسلح به راحتی در سراسر میهن عزیزمان ایران قابل رویت و مشاهده است به شرطی که هوا ابری نباشد .
در این خسوف زیبا میتوانید سایه زمین را بر ماه نظاره کنید. این آخرین خسوف ۲۰۱۹ است. شروع این خسوف در لحظات پایانی شب سه شنبه ۲۵ تیر ماه است و تا بامداد چهارشنبه ۲۶ تیر ماه ادامه خواهد داشت. در ماه گرفتگی زمین بین ماه و خورشید قرار میگیرد و سایه زمین بر ماه میافتد.
در این روزهای پر فشار لطفا مراقب بروز حوادث، تصادفات، آسیب ها، بریدگی ها، بلاهای طبیعی باشید. با احتیاط رانندگی کنید. آرام راه بروید. سرعت‌تان را کم کنید و نکات ایمنی را رعایت بفرمایید. از افراد ناآرام هم فاصله بگیرید. وارد بحث و تنش نشوید. لطفا مراقب خود باشید. احتیاط شرط خرد است.
در این هفته مدیتیشن، پاکسازی، پالایش، شکرانه،خیرات و حفظ آرامش و عشق ورزی توصیه می شود.

ماه گرفتگی و تاثیرات آن

در این ماه گرفتگی که نیک و بد را با هم در خود نهان دارد خوشی و شادکامی در کنار تلخ کامی شکل میگیرد. پس بهتر است از این فرصت برای کسب انرژی مثبت بهره مند شوید.
۱_ در ابتدا انرژی هایی که از این ماه گرفتگی به زمین می رسد به ما کمک میکند تا کارهای ناتمام و مثبت خود را به پایان برسانیم و کارهای منفی را رها کنیم.
اگر از نظر احساسی درگیری پیدا کرده اید و در بلاتکلیفی به سر می برید, وقت آن است که به این قضیه سر و سامانی بدهید و کار را به اصطلاح یکسره کنید. البته تا پایان ۲۰۱۹ نیز فرصتی مناسب خواهید داشت تا اوضاع را بهتر کنید.

۲_ در این خسوف مریخ مارس خداوندگار جنگ، خشونت، درگیری و تصادف است. اگر شما در طالع خود، تحت تاثیر این سیاره هستید، بهتر است کنترل بیشتری روی روابط، اعصاب و کلامتان داشته باشید. زیرا عطارد راجعه است و حرکت برگشتی دارد. مراقب کلامتان باشید و خودتان را درگفتگو ها بیشتر کنترل کنید. لطفا در این روزها آرامش بیشتری داشته باشید تا بیشترین بهره را کسب کنید. مراقب خودتان باشید و خود را درگیر مسائل منفی و دردسر سازی که ممکن است برایتان پیش آید نکنند. لبخند بزنید و به آرامی از کنار درد سرها رد شوید.

فنگ شویی برتر آخرین ماه گرفتگی تیر/جولای 2019

هنگام ماه گرفتگی و روزهای پس از آن چه چیزهایی را باید رها کرد


در این ایام تنش، دلخوری، غم، نگرانی و استرس را باید رها کنید تا انرژی بیشتری کسب کنید. آخرین ماه گرفتگی ۲۰۱۹ این فرصت را به ما میدهد، فرصتی استثنایی برای رها شدن از خاطرات تلخ گذشته و اتصال به روزهای روشن آینده. این فرصت تا دو هفته آینده باقی است و تا ماه نو به طرز چشمگیری در کیهان جاری و اثر آن تا ۶ ماه آینده نیز باقی می ماند. حتما از این انرژی برای رهایی از گذشته های تلخ و عشق ورزی استفاده کنید.

توصیه های، مهم هنگام ماه گرفتگی


از شبکه های اجتماعی فاصله بگیرید و گوشی های تلفن همراهتان را خاموش کنید یا از دسترس خارج کنید. در این زمان انرژی زیادی به کره زمین می رسد. شمع روشن کنید. عود بسوزانید. بهترین زمان برای پایان دادن به رابطه های تنش زا و پر دردسر است. در این ایام مراقب کلام خود باشید و آرامش تان را حفظ کنید. لبخند بزنید. مثل همیشه با شادی و درایت لحظات را سپری کنید.
در طول ماه گرفتگی از خوردن و آشامیدن پرهیز کنید. بهترین کار تمرکز و توجه به درون است.

فنگ شویی برتر همواره در صفحه ی وضعیت آسمان تحلیل های مرتبط را به علاقه مندان ارائه می دهد.

نکته : عزیزانی که با من مشاوره گرفته اند و مریخ یا عطارد آسیب دیده دارند فقط آنها از تراپی های سیاره مریخ و عطارد می توانند استفاده کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.