رضایت شما عزیزان از خدمات ما

 

آرشیو پیام های صوتی شما درخصوص مشاوره های انجام شده

در فایل های زیر نظرات برخی عزیزان پس از دریافت مشاوره  به صورت صوتی بارگذاری شده است:
———————————————————————————————————————————————–

پیام شماره ۱۸۵

نظر دانشجوی عزیزمان سوپروایزر بیمارستان اهواز در رابطه با پکیج های آموزش فنگ شویی ۱و ۲و ۳ و شرکت ایشان در دوره های جامع آموزش فنگشویی در پارک علم و فن آوری دانشگاه شهید بهشتی

پیام شماره ۱۸۴

نظر سرکار خانم نازیلا قاسم زاده با زبان زیبای کردی از آذربایجان غربی شهرستان مهاباد در رابطه با پکیج های آموزشی فنگ شویی برتر

پیام شماره ۱۸۳

نظر سرکار خانم زهرا قنبری از شیراز در رابطه با پکیج های آموزشی فنگ شویی برتر و اینکه توانستند پیج فنگشویی بزنند در اینستاگرام و رشد پیج شان با آموزش های استاد

پیام شماره ۱۸۲

نظر سرکار خانم سحر اسدی از در رابطه با کلاس های آموزشی و دوره جامع فنگشویی که در پارک علم و فن آوری دانشگاه شهید بهشتی برگزار شده بود.

پیام شماره ۱۸۱

نظر سرکار خانم سپیده از مشهد در رابطه با ورود خرافات در فنگشویی و کلاس های آموزشی و دوره جامع فنگشویی که در پارک علم و فن آوری دانشگاه شهید بهشتی برگزار شده بود.

پیام شماره ۱۸۰

نظر سرکار خانم مینا آذرایین از یزد در رابطه با کلاس های آموزشی و دوره جامع فنگشویی که در پارک علم و فن آوری دانشگاه شهید بهشتی برگزار شده بود.

پیام شماره ۱۷۹

نظر سرکار خانم مریم السادات طاووسی از مشهد در رابطه با کلاس های آموزشی و دوره جامع فنگشویی که در پارک علم و فن آوری دانشگاه شهید بهشتی برگزار شده بود.

پیام شماره ۱۷۸

نظر سرکار خانم صادق زاده از اصفهان در رابطه با کلاس های آموزشی و دوره جامع فنگشویی که در پارک علم و فن آوری دانشگاه شهید بهشتی برگزار شده بود.

پیام شماره ۱۷۷

نظر سرکار خانم عاطفه حبیبی از تبریز در رابطه با کلاس های آموزشی و دوره جامع فنگشویی که در پارک علم و فن آوری دانشگاه شهید بهشتی برگزار شده بود.

پیام شماره ۱۷۶

نظر آقای علی فوقی از تبریز در رابطه با کلاس های آموزشی و دوره جامع فنگشویی که در پارک علم و فن آوری دانشگاه شهید بهشتی برگزار شده بود.

پیام شماره ۱۷۵

نظر سرکار سپیده مسعودفر از بوشهر در رابطه با کلاس های آموزشی و دوره جامع فنگشویی که در پارک علم و فن آوری دانشگاه شهید بهشتی برگزار شده بود.

پیام شماره ۱۷۴

نظر سرکار خانم مریم رضوی در رابطه با کلاس های آموزشی و دوره جامع فنگشویی که در پارک علم و فن آوری دانشگاه شهید بهشتی برگزار شده بود.

پیام شماره ۱۷۳

نظر سرکار خانم مریم فلاح از کشور آلمان در رابطه با کلاس های آموزشی و دوره جامع فنگشویی که در پارک علم و فن آوری دانشگاه شهید بهشتی برگزار شده بود. ایشان در این دوره به صورت غیر حضوری و آن لاین شرکت کرده بودند .

پیام شماره ۱۷۲

نظر سرکار خانم سمیه از تهران در رابطه با کلاس های آموزشی و دوره جامع فنگشویی که در پارک علم و فن آوری دانشگاه شهید بهشتی برگزار شده بود.

پیام شماره ۱۷۱

نظر سرکار خانم ویدا دیوانیان از کرمانشاه در رابطه با کلاس های آموزشی و دوره جامع فنگشویی که در پارک علم و فن آوری دانشگاه شهید بهشتی برگزار شده بود.

پیام شماره ۱۷۰

نظر سرکار خانم صبا شاهوند از تهران در رابطه با کلاس های آموزشی و دوره جامع فنگشویی که در پارک علم و فن آوری دانشگاه شهید بهشتی برگزار شده بود.

پیام شماره ۱۶۹

نظر اقای نثاری از قم در رابطه با کلاس های آموزشی و دوره جامع فنگشویی که در پارک علم و فن آوری دانشگاه شهید بهشتی برگزار شده بود.

پیام شماره ۱۶۸

نظر سرکار خانم طیبه شاه حسینی از یزد در رابطه با کلاس های آموزشی و دوره جامع فنگشویی که در پارک علم و فن آوری دانشگاه شهید بهشتی برگزار شده بود.

پیام شماره ۱۶۶

نظر سرکار خانم شبنم مهدوی از کرمان در رابطه با کلاس های آموزشی و دوره جامع فنگشویی که در پارک علم و فن آوری دانشگاه شهید بهشتی برگزار شده بود.

پیام شماره ۱۶۵

نظر سرکار خانم نیلوفر سمیعی از تهران در رابطه با کلاس های آموزشی و دوره جامع فنگشویی که در پارک علم و فن آوری دانشگاه شهید بهشتی برگزار شده بود.

پیام شماره ۱۶۴

نظر سرکار خانم زیبا صادق زاده از شیراز در رابطه با کلاس های آموزشی و دوره جامع فنگشویی که در پارک علم و فن آوری دانشگاه شهید بهشتی برگزار شده بود و تاثیرات مثبت و معجزاتی که در مدت کوتاه کسب کردند.

پیام شماره ۱۶۳

نظر سرکار خانم محبوبه رحمانی از یزد در رابطه با کلاس های آموزشی و دوره جامع فنگشویی که در پارک علم و فن آوری دانشگاه شهید بهشتی برگزار شده بود.

پیام شماره ۱۶۲

نظر سرکار خانم فاطمه زارع از شیراز در رابطه با پکیج های آموزش فنگشویی که از استاد ابراهیمی برای چیدمان و دکوراسیون منزل گرفتند و معجزاتی که در مدت کوتاه کسب کردند.

پیام شماره ۱۵۹

نظر سرکار خانم سمیه از تهران برای تهیه پکیج فنگشویی برتر ۱و۲و۳ و تاثیرات معجزه آسایی را که از آموزش ها و فنگشویی استاد ابراهیمی در زمینه بیماری پدرشان (سکته مغزی) کسب کرده اند.

پیام شماره ۱۵۸

نظر سرکار خانم بهناز بهمنش از خمینی شهر اصفهان برای تهیه پکیج فنگشویی برتر ۱و۲و۳ برای تهیه مجموعه کتابهای فنگ شویی برتر و تاثیرات مثبتی که از آموزش های استاد ابراهیمی برای فرزندشان در زمینه های متعدد کسب کرده اند.

پیام شماره ۱۵۷

نظر سرکار خانم سپیده از مشهد برای تهیه پکیج فنگشویی برتر ۱و۲و۳ برای تهیه مجموعه کتابهای فنگ شویی برتر و مشاوره فنگشویی منزل در سال ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ .

پیام شماره ۱۵۶

نظر سرکار خانم ویدا دیوانیان از دانشجویان دوره
فنگشویی برتر (پکیج آموزشی فنگ شویی ۱و۲و۳ ) و معجزاتی که دیدند.

ایشان دوره فنگشویی را قبلا با دیگر عزیزان گذرانده بودند و نتیجه نگرفته بودند و متاسفانه از خرافاتی که شنیده بودند ناراضی بودند که با پکیج فنگشویی برتر توانستند فنگشویی واقعی و دور از خرافات را بشناسند.

پیام شماره ۱۵۵

نظر سرکار خانم پگاه آزرم عزیز از ونکوور کانادا که برای کل زندگی مشاوره گرفته بودند.

به دلیل مشغله زیاد کاری و فشرده بودن وقت مشاوره ایشان یک سال و نیم در لیست انتظار بودند که از ایشان و تمام عزیزان که به ما لطف دارند و در صف انتطار می مانند پوزش می طلبیم.

پیام شماره ۱۵۴

نظر سرکار خانم آذر رضاییان از شیراز از دانشجویان دوره
فنگشویی برتر (پکیج آموزشی فنگ شویی ۱و۲و۳ ) و معجزاتی که دیدند.

ایشان دوره فنگشویی را قبلا با دیگر عزیزان گذرانده بودند و نتیجه عکس گرفته بودند که با پکیج فنگشویی برتر توانستند بیماری خود و همسرشان را درمان کنند و معجزات فنگشویی را در زندگی ببینند.

پیام شماره ۱۵۳

نظر سرکار خانم مهری نجدی از مشهد از دانشجویان دوره فنگ شویی برتر (پکیج آموزشی فنگ شویی ۱و۲و۳) و معجزاتی که دیدند.
استاد کار هم که داشته باشند باز هم پاسخگوی عزیزان هستند..

پیام شماره ۱۵۲

نظر دوست عزیزمان و اعلام رضایتشان در رابطه با مشاوره ای که برای کل زندگی از استاد ابراهیمی گرفته اند.

مدت زمان این مشاوره دو ساعت ساعت بوده است.

پیام شماره ۱۵۱

نظر سرکار خانم زهره خورموژی از تهران و از دانشجویان دوره فنگ شویی برتر و (پکیج آموزشی فنگ شویی ۱و۲و۳ ).

?ایشان پس از دو روز توانستند منزل دوستشان را با آموزش هایی که دیده بودند کامل فنگ شویی کنند و تاثیرات چشمگیری در زمینه شغل و روابط عاطقی کسب کنند.

پیام شماره ۱۵۰

نظر سرکار خانم فاطمه لچینانی از فریدون شهر اصفهان در رابطه با کتاب نکات مهم فنگ شویی از مجموعه کتابهای فنگ شویی برتر در ۱۷ عنوان.

پیام شماره ۱۴۹

نظر سرکار خانم لیدا میردولتی از آلمان در رابطه با مجموعه کتابهای فنگ شویی برتر (کتابهای آموزشی استاد ابراهیمی).

?لازم به ذکر است که مجموعه کتابهای فنگ شویی برتر در ۱۷ عنوان با موضوع فنگ شویی و چیدمان و دکوراسیون به سراسر دنیا ارسال میشود.

پیام شماره ۱۴۸

نظر سرکار خانم فرناز مجتهد زاده در رابطه با مشاوره زندگی و فنگ شویی و کتابهای آموزشی استاد ابراهیمی.

پیام شماره ۱۴۷

نظر سرکار خانم ترنم از استان گلستان برنده جایزه مشاوره ستاره شناسی در رابطه با کل زندگی و معجزه ای که از این مشاوره در زندگی دریافت کردند.

مدت زمان این مشاوره یک ساعت و یک ربع بوده است.

پیام شماره ۱۴۶

نظر سرکار خانم مهری لطفی زاد از بابل برنده جایزه مشاوره آزاد و کوا نامبر در رابطه با کل زندگی.

مدت زمان این مشاوره یک ساعت بوده است.

پیام شماره ۱۴۵

نظر سرکار خانم زهره اسدی از تهران برنده جایزه مشاوره آزاد و رایگان در رابطه با کل زندگی.
مدت زمان این مشاوره یک ساعت بوده است.

پیام شماره ۱۴۴

نظر سرکار خانم آذردخت دکتر روانشناس و استاد دانشگاه در رابطه با مشاوره ای که از استاد ابراهیمی در رابطه با کل زندگی گرفته اند.

پیام شماره ۱۴۳

نظر سرکار خانم ملیکا محمدی از دانشجویان استاد ابراهیمی که سال ۹۷ کلاس های سه روزه استاد ابراهیمی را شرکت کرده بودند.
ایشان با انجام ده درصد از آموزش شان توانسته اند نتایج چشم گیری به دست آورند و خانه عزیزانشان را هم فنگ شویی کنند و نتایج عالی کسب کنند.

پیام شماره ۱۴۲

نصایح سرکار خانم متقی از اهواز در رابطه با انرژی های منفی بنا.

لازم به ذکر است که ایشان به دلیل عدم اعتقاد همسرشان به فنگ شویی هنوز خانه خود را فنگ شویی نکرده اند و از راهکارها و درمانگرهای استاد ابراهیمی استفاده نکرده اند.

پیام شماره ۱۴۱

دوستان خوبم ما از اشک مردم و از گرفتاری هایشان پول و برکت نمی گیریم.?

??نظر دوست عزیزمان خانم الهه از مشهد.

پیام شماره ۱۴۰

نظر سرکار خانم نهاوندی از تهران در رابطه با فنگ شویی منزل و نتایج فوق العاده عالی که در زمینه خرید خانه و خرید اتومبیل و درمان بیماری همسرشان از فنگ شویی در مدت زمان خیلی کوتاه کسب کرده اند.

? ایشان مدت سه سال که از فالور های وفادار ما هستند.

پیام شماره ۱۳۹

نظر سرکار خانم مژگان لرستانی از کرمانشاه در رابطه با تاثیرات فنگشویی و از بین رفتن بیماری افسردگی با انجام راهکارهای فنگ شویی و تاثیرات مثبت کتابهای استاد ابراهیمی (رمان ها و کتابهای فنگ شویی) در زندگی ایشان.

پیام شماره ۱۳۸

نظر سرکار خانم فریده میر محمدی استاد زبان انگلیسی از دانشجویان ما در رابطه با تاثیرات فنگشویی با تهیه پکیج های فنگ شویی ۱و۲و۳ شامل ۶ دیویدی و انجام راهکارهای فنگ شویی و تاثیرات مثبت آن در زندگی ایشان.

پیام شماره ۱۳۷

نظر سرکار خانم آذر بخششی در رابطه با نتایج مثبتی و تآثیرات عالی که از فنگ شویی مسکونی استاد ابراهیمی در زمینه کار و حرفه، ثروت، روابط عاطفی و سلامتی و نتایج عالی که اعضای خانواده به خصوص همسر و پسر بزرگشان از این فنگ شویی کسب کرده اند.

پیام شماره ۱۳۶

نظر سرکار خانم سپیده تاج فر از مشهد در رابطه با نتایجی که از فنگ شویی استاد ابراهیمی برای منزلشان کسب کردند. ایشان توانستند بلافاصله بعد از این فنگ شویی ماشین بخرند و کلی انرژی های مثبت جذب کنند.
همچنین تصمیم گرفتند پکیج های آموزش فنگ شویی ۱و۲و۳ شامل ۶ دیویدی را نیز تهیه کنند تا فنگ شویی را یاد بگیرند و تاثیرات عالی آن را زندگی ببینند.

پیام شماره ۱۳۵

نظر سرکار خانم سپیده تاج فر از مشهد در رابطه با نتایجی که از فنگ شویی استاد ابراهیمی برای منزلشان کسب کردند. ایشان توانستند بلافاصله بعد از این فنگ شویی ماشین بخرند و کلی انرژی های مثبت جذب کنند.
همچنین تصمیم گرفتند پکیج های آموزش فنگ شویی ۱و۲و۳ شامل ۶ دیویدی را نیز تهیه کنند تا فنگ شویی را یاد بگیرند و تاثیرات عالی آن را زندگی ببینند.

پیام شماره ۱۳۴

نظر سرکار خانم الهام خداداد زاده از دانشجویان استاد ابراهیمی در رابطه با پکیج های آموزش فنگ شویی ۱و۲و۳ شامل ۶ دیویدی و تاثیرات عالی فنگ شویی.

پیام شماره ۱۳۳

نظر دوست عزیزمان از شیراز که توانستند با استفاده از تکنیک ها و درمانگرهایی که استاد آموزش داده اند تاثیرات عالی فنگ شویی را در زندگی شخصی خود و کار و حرفه همسرشان ببینند و با تقویت فنگ شویی ثروت و سلامتی برای تمام اعضای خانواده آرامش ایجاد کنند درگیری ها را کم کنند و نتایج بسیار بی نظیری را در زندگی کسب کنند.

پیام شماره ۱۳۲

نظر سرکار خانم زهره راستی که پکیج آموزش فنگ شویی برتر فنگ شویی ۱و۲و ۳ ( شامل ۶ دیودیدی ) و مجموعه کتابهای فنگ شویی برتر (نوشته استاد ابراهیمی ) را چند ماه پیش تهیه کردند و توانستند با استفاده از تکنیک ها و درمانگرها تاثیرات عالی فنگ شویی را در زندگی شخصی و زندگی اطرافیانشان ببینند و با تقویت فنگ شویی ثروت و سلامتی و برای تمام اعضای خانواده و فنگ شویی تحصیلی برای فرزندشان نتایج بسیار بی نظیری را در زندگی کسب کنند.

پیام شماره ۱۳۱

نظر سرکار خانم اسد بیگی از تاثیرات عالی و مثبتی که از فنگ شویی در زندگی ، شغل، ثروت و سفر داشته اند. ایشان از مشتریان خوب و وفادار ما هستند که هر ساله با گردش ستارگان و سیارات خانه خود را توسط استاد ابراهیمی فنگ شویی
می کنند.
@

پیام شماره ۱۳۰

نظر سرکار خانم رضی پور فنگ شویی منزل و تاثیرات مثبتی که طی کمتر از دو روز از شروع فنگ شویی دریافت کردند.

پیام شماره ۱۲۹

نظر سرکار خانم ربیع از اصفهان در رابطه با پکیج آموزش فنگ شویی که از استاد ابراهیمی گرفته اند.

پیام شماره ۱۲۸

جناب آقای مهندس محمد نثاری از دانشجویان ارشد فنگ شویی استاد ابراهیمی هستند که نظرشان را در رابطه با تاثیرات و نتایج مثبت فنگ شویی در زندگی بیان کرده اند. لازم به ذکر است که ایشان هم فنگ شویی تدریس می کنند و هم در این زمینه کار میکنند و در این راه بسیار موفق هستند.

پیام شماره ۱۲۷

جناب آقای مهندس محمد نثاری از دانشجویان ارشد فنگ شویی استاد ابراهیمی هستند که نظرشان را در رابطه با تاثیرات و نتایج مثبت فنگ شویی در زندگی بیان کرده اند. لازم به ذکر است که ایشان هم فنگ شویی تدریس می کنند و هم در این زمینه کار میکنند و در این راه بسیار موفق هستند.

پیام شماره ۱۲۶

پیام یکی از دوستان عزیز که از استاد ابراهیمی مشاوره فردی و فنگ شویی کامل برای بهبود زندگی، سلامتی، روحی،جسمی ورفتاری گرفته اند که پس از گذشت ۹ ماه هنوز هم تاثیرات و نتایج مثبت این مشاوره را همچنان در زندگی خود احساس می کنند و می بینند.

پیام شماره ۱۲۵

پیام خانم آذین کارگر از مرکز سفیران سلامت اصفهان در مورد نتایجی که از فنگ شویی و تندریس استاد ابراهیمی برای بهبود زندگی خود و فامیل ها و دوستانشان گرفته اند.

 

پیام شماره ۱۲۴

اظهار نظر یکی از دانشجویان مان از اصفهان در رابطه با آموزش فنگ شویی که از استاد گرفته اند. شما با یک جلسه هم میتوانید فنگ شویی را یاد بگیرید..

 

پیام شماره ۱۲۳

اظهار نظر سرکار پور رحیمی از فردیس کرج که از آموزشهای استار ابراهیمی استفاده کردند و نتیجه مثبت گرفتند..

 

پیام شماره ۱۲۲

اظهار لطف یکی از عزیزانمان از تهران در رابطه با مشاوره ای که برای کل زندگی شان گرفتند.

 

پیام شماره ۱۲۱

اظهار لطف یکی از عزیزانمان از استان اصفهان در رابطه با مجموعه کتاب های فنگ شویی برتر و چیدمان منزلشان که توانستند با خواندن فقط سه کتاب خانه خود را فنگ شویی کنند. اعلام رضایت ایشان را بشنوید.

 

پیام شماره ۱۲۰

اظهار لطف و محبت زهرای عزیزم از آلمان را که به بنده ابراز داشتند را با شما عزیزان و عاشقان، با مادران فداکار و بانوان نمونه سرزمینم به مناسبت روز مادر، روز زن و روز عشق به اشتراک می گذارم و این پیام عشق را به شما عزیزان و بزرگواران تقدیم می کنم و عاشقانه سهیم می شوم.

روز مادر روز زن و روز عشق بر خوبان و عاشقان عالم مبارک باد.
روح مادران رفته و پر کشیده نیز قرین نور و رحمت باد

 

پیام شماره ۱۱۹

اظهار لطف خانم دکتر عزیزمان از استان خراسان برای مشاوره ای که از استاد ابراهیمی گرفته اند. اعلام رضایت ایشان را بشنوید

 

پیام شماره ۱۱۸

نظر دوست عزیزمان از مشهد برای مشاوره ای که از استاد ابراهیمی گرفته اند. اعلام رضایت ایشان را بشنوید.

 

پیام شماره ۱۱۷

نظر دوست عزیزمان از اهواز برای مشاوره ای که از استاد ابراهیمی گرفته اند. اعلام رضایت ایشان را بشنوید.

 

پیام شماره ۱۱۶

نظر دوست عزیزمان از نوشهر برای مشاوره ای که از استاد ابراهیمی گرفته اند. اعلام رضایت ایشان را بشنوید.

 

پیام شماره ۱۱۵

نظر دوست عزیزمان از پاکدشت برای مشاوره ای که از استاد ابراهیمی گرفته اند. اعلام رضایت ایشان را بشنوید.

 

پیام شماره ۱۱۴

نظر دوست عزیزمان از تهران، برای مشاوره ای که از استاد ابراهیمی برای فرزندشان گرفته اند. اعلام رضایت ایشان را بشنوید.

 

پیام شماره ۱۱۳

مجموعه کتاب های فنگ شویی برتر
هدیه ای است برای عاشقان دانش فنگ شویی
سپاس از شما که همیشه در کنار ما هستید

 

پیام شماره ۱۱۲

نظر دوست عزیزمان از خراسان شمالی، بجنورد برای مشاوره ای که از استاد ابراهیمی گرفته اند. اعلام رضایت ایشان را بشنوید.

 

پیام شماره ۱۱۱

نظر دوست عزیزمان از نیشابور در رابطه با مشاوره ای که از استاد ابراهیمی گرفته اند. اعلام رضایت ایشان را بشنوید.

 

پیام شماره ۱۱۰

با تشکر فراوان از دوست عزیزمان از تبریز در رابطه با مشاوره ای که از  استاد ابراهیمی گرفته اند. تقدیم به تمام آذری زبان های مهربان.

برای هنرمند خوب کشورمان سرکار خانم بهاره رهنما هم آرزوی سعادت و پیروزی داریم.

پیام شماره ۱۰۹

نظر دوست عزیزمان از کشور عمان و شهر مسقط در رابطه با مشاوره ای که از استاد ابراهیمی گرفته اند. اعلام رضایت ایشان را بشنوید.

پیام شماره ۱۰۸

نظر دوست عزیزمان از هواپیمایی کیش ایر در رابطه با مشاوره ای که از استاد ابراهیمی گرفته اند. ایشان ۴ تاریخ در رابطه با تولدشان به استاد داده بودند. اعلام رضایت ایشان را بشنوید.

پیام شماره ۱۰۷

نظر یکی از عزیزان از استان خراسان بجنورد که از استاد ابراهیمی مشاوره گرفته اند.

پیام شماره ۱۰۶

نظر سرکار خانم ندا محفوظ پور عزیز از شاهین شهر اصفهان که دو سال پیش از استاد ابراهیمی مشاوره گرفته بودند و پیش بینی استاد به وقوع پیوسته است، اعلام رضایت ایشان را بشنوید.

پیام شماره ۱۰۵

نظر یکی از دوستان عزیز از کرمانشاه که از استاد
مشاوره گرفته اند و اعلام رضایت داشته اند.

پیام شماره ۱۰۴

نظر یکی از هنرجوبان عزیز از اصفهان  که پس از فنگ شویی توسط استاد ابراهیمی منزلشان
به طور معجزه آسا موفق به خرید خانه شدند. سال نو و منزل نو مبارک

‍ ‍ ‍

پیام شماره ۱۰۳

نظر یکی از عزیزان
که مشاوره گرفته اند

‍ ‍

پیام شماره ۱۰۲

‍ نظر یکی از عزیزان
که مشاوره گرفته اند

‍ ‍ ‍

پیام شماره ۱۰۱

سپاس از شما که مرا لایق واژه والای مادر فنگ شویی ایران دانستید.
امیدوارم شایسته مهر شما باشم.

پیام شماره ۱۰۰

سپاس از شما که مرا لایق واژه والای مادر دانستید. امیدوارم شایسته مهر شما که از قم برای شرکت در کلاس فنگ شویی دانشگاه تربیت مدرس
تشریف آوردید، باشم. فنگ شویی برتر اعظم ابراهیمی

پیام شماره ۹۹

چشم جناب ساعدی کلاس پیشرفته هم داریم

فنگ شویی برتر اعظم ابراهیمی

پیام شماره ۹۸

سپاس از شما حضورتان همواره مایه دلگرمی است

فنگ شویی برتر اعظم ابراهیمی

پیام شماره ۹۷

نظر یکی از دوستان عزیز در رابطه باکلاس فنگ شویی دانشگاه تربیت مدرس

فنگ شویی برتر – استاد اعظم ابراهیمی

پیام شماره ۹۶

چشم پیام شما را روی کانال گذاشتیم

سپاس از شما

پیام شماره ۹۵

نظر یکی ازدوستان عزیز در رابطه با کلاس آموزش فنگ شویی و مشاوره رفتار شناسی که از استاد گرفته اند

پیام شماره ۹۴

مشاوره طلوع تا غروب به مدت ۵ ساعت با ارائه راهکارهای سودمندبرای دوست عزیزی از  استان گیلان

پیام شماره ۹۳

نظر یکی از عزیزان از تهران در رابطه با روزهای شانس

پیام شماره ۹۲

نظر یکی از عزیزان از تهران که از استاد مشاوره گرفتند

پیام شماره ۹۱

نظر یکی از عزیزان از تهران که دو سال پیش از استاد مشاوره گرفتند

پیام شماره ۹۰

نظر یکی ار عزیزان از شاهین شهر اصفهان  در رابطه با مشاوره فنگ شویی وفروش منزلشان

پیام شماره ۸۹

نظر یکی از عزیزان از استرالیا سیدنی در رابطه با مشاوره طلوع تا غروب

پیام شماره ۸۸

نظر یکی از عزیزان از تهران که یک سال و نیم پیش مشاوره راه زندگی گرفته اند و اعلام نتایج مثبت آن

پیام شماره ۸۷

نظر یکی از عزیزان از گوهردشت در رابطه با مشاوره راه زندگی

پیام شماره ۸۶

نظر یکی از عزیزان در دبی در رابطه با مشاوره راه زندگی

پیام شماره ۸۵

نظر یکی از عزیزان در رابطه با مشاوره ای که برای دخترشان گرفته اند

پیام شماره ۸۴

نظر یکی از عزیزان در رابطه با بیماری ایشان و مشاوره ای که از استاد گرفته اند

پیام شماره ۸۳

نظر یکی از عزیزان در رابطه با مشاوره ای که از استاد گرفته اند

پیام شماره ۸۲

نر یکی از عزیزان از ارومیه در رابطه با پدرشان و مشاوره ای که از استاد گرفته‌اند

پیام شماره ۸۱

نظر یکی از هنر جویان عزیزدر رابطه با  کارگاه آموزش فنگ شویی در دانشکده اقتصاد انشگاه تهران

پیام شماره ۸۰

نظر دوست عزیزی که مشکل دادگاه داشتند و با گرفتن راهکارهای مناسب حکم برائت ایشان صادر شد

پیام شماره ۷۹

مشاوره ای از هلند و نظر دوست عزیزی که مشاوره کل زندگی (از طلوع تا غروب ) گرفتند

پیام شماره ۷۸

نظر یکی از اعضای عزیز کانال که هم مشاوره کل زندگی (از طلوع تا غروب ) برای همسر و پسرشان گرفتند . هم منزلشان فنگ شویی شد، هم کلاس های آموزشی را شرکت کردند

پیام شماره ۷۷

نظر یکی از اعضای عزیز کانال در رابطه با مشاوره ای که گرفتند

پیام شماره ۷۶

نظر یکی از اعضای عزیز کانال که هم منزلشان فنگ شویی شد، هم کلاس های آموزشی را شرکت کردند و هم مشاوره کل زندگی (از طلوع تا غروب) را گرفتند

پیام شماره ۷۵

نظر یکی از اعضای عزیز کانال در مورد بیماری پدر محترمشان و مشاوره ای که گرفته اند

پیام شماره ۷۴

نظر یکی از اعضای محترم کانال از تهران که مشاوره ای در رابطه با بهبود زندگی شان گرفته اند

پیام شماره ۷۳

نظر یکی از اعضای محترم کانال از تهران که مشاوره ای در رابطه با بهبود زندگی شان گرفته اند

پیام شماره ۷۲

نظر یکی از هنرجویان عزیز فنگ شویی و اعضای محترم کانال از تهران که پانزده سال پیش آموزش علم فنگ شویی دیده اند

پیام شماره ۷۱

نظر یکی از اعضای محترم کانال از تهران که مشاوره ای گرفته اند و اعلام نتیجه این مشاوره

پیام شماره ۷۰

نظر یکی از اعضای محترم کانال از مشهد در رابطه با مشاوره ای که گرفته اند

پیام شماره ۶۹

نظر یکی از اعضای محترم کانال از مشهد در رابطه با مشاوره ای که گرفته اند

پیام شماره ۶۸

نظر یکی از اعضای محترم کانال از پاریس در رابطه با مشاوره ای که  گرفته اند

پیام شماره ۶۷

نظر یکی از اعضای محترم در رابطه با مشاوره شخصیت شناسی فنگ شویی

پیام شماره ۶۶

نظر یکی از اعضای محترم در رابطه با انرژی مثبت کانال

پیام شماره ۶۵

مشاوره تاثیر گذار برای یکی از اعضای محترم کانال

پیام شماره ۶۴

خریدن ملک توسط عزیزی که با مشاوره ها و توصیه های فنگ شویی کمتر از یک سال صاحب خانه شده اند

پیام شماره ۶۳

نظر یکی از دوستان محترم در رابطه با مشاوره ستاره شناسی فنگ شویی که گرفته اند

پیام شماره ۶۲

نظر یکی از کاربران محترم از مهاباد در رابطه با علم فنگ شویی که به خوشبختی رسیدند

پیام شماره ۶۱

نظر یکی از اعضای محترم کانال در رابطه با افزایش ثروت سلامتی و شغل در زمان کوتاه

پیام شماره ۶۰

نظر یکی از روانشناسان محترم در رابطه با فروش ملک و مشاوره سودمندی که گرفته اند

پیام شماره ۵۹

نظر یکی از کاربران محترم که توانسته اند با کمترین هزینه بیشترین انرژی را از علم فنگ شویی کسب نمایند

پیام شماره ۵۸

نظر یکی از اعضای محترم کانال از ترکیه شهر استانبول در رابطه با آموزش فنگ شویی

پیام شماره ۵۷

نظر یکی از اعضای محترم کانال از رفسنجان در رابطه با پست مربوط به هفت سین و آرامش ایشان

پیام شماره ۵۶

نظر دوست عزیزی از استرالیا و تجربه قشنگ ایشان از کسب جریان مثبت انرژی

پیام شماره ۵۵

نظر یکی از دوستان عزیز از تهران در رابطه با مشاوره ازدواج و کل زندگی که از استاد گرفته اند

پیام شماره ۵۴

نظر یکی از کاربران محترم از اردبیل و تحولی که در  زندگی ایشان ایجاد شده است

پیام شماره ۵۳

نظر یکی از کاربران محترم از مشهد در رابطه با مشاوره فنگ شویی و چیدمان منزل که گرفته اند

پیام شماره ۵۲

نظر دوست عزیزی از بندر انزلی که با هزینه کم ,تاثیرات شگقت انگیزی در روابط خانوادگی و وضعیت مالی زندگی خود با استفاده از راهکارهای کانال فنگ شویی برتر کسب کرده اند

پیام شماره ۵۱

نظر دوست عزیزی از تهران در مورد مشاوره ای که با استاد داشته اند

پیام شماره ۵۰

نظر دوست عزیزی از شهریار که با کانال فنگ شویی برتر به تازگی آشنا شدند.

پیام شماره ۴۹

نظر یکی از هنرجویان در مورد فنگ شویی

پیام شماره ۴۸

نظر یکی از دوستان عزیز از ارومیه در رابطه با به دنیا آمدن فرزندشان

پیام شماره ۴۷

نظر یکی از هنر جویان عزیز اصفهانی در رابطه با کارگاه اصفهان و چیدمان واحد تجاری ایشان

پیام شماره ۴۶

نظر یکی از کابران گرامی در رابطه با مشاوره ای که در رابطه با تمام افراد خانواده شان گرفته اند

پیام شماره ۴۵

تاثیرات مثبت و حال خوبی که یکی از اعضای محترم کانال با راه کارهای ساده فنگ شویی به دست آورده اند

پیام شماره ۴۴

نظر یکی از هنر جویان نازنین کارگاه آموزشی اصفهان و آرامشی که پس از کارگاه کسب کردند

پیام شماره ۴۳

نظر یکی از هنر جویان نازنین کارگاه آموزشی اصفهان در رابطه با معجزه فنگ شویی

پیام شماره ۴۲

غافلگیر شدن یکی از کاربران محترم کانال از مشاوره ای که امروز از گرفته اند

پیام شماره ۴۱

نظر یکی از کابران که با استادان مختلفی مشاوره گرفته بودند و همه را بی نتیجه دانسته بودند

پیام شماره ۴۰

نظر یکی از کاربران که از استاد مشاوره گرفته اند

پیام شماره ۳۹

 شگفت زده شدن یکی از افراد محترم کانال که امروز از استاد مشاوره گرفته اند

پیام شماره ۳۸

تجربیات یکی از اعضای محترم کانال در رابطه با استفاده از راه کارهای کانال ایشان با صرف مبلغ معادل ۱۰ هزار تومان ۵ میلیون تومان کسب کرده اند

پیام شماره ۳۷

نظر یکی از اعضای محترم کانال از ارومیه در رابطه با استفاده از راه کارها ی کانال فنگ شویی برتر.

پیام شماره ۳۶

نظر یکی از کاربران از فولاد شهر اصفهان در رابطه با مشاوره ای که امروز از استاد گرفته اند

پیام شماره ۳۵

نظر یکی از کاربران از تهران در رابطه با مشاوره ای  که از استاد گرفته اند

پیام شماره ۳۴

نظر یکی از کاربران از بوشهر در رابطه با نتایج راه کارهای کانال فنگ شویی برتر

پیام شماره ۳۳

نظر یکی از کاربران در رابطه با مشاوره ای که از استاد گرفته اند

پیام شماره ۳۲

نظر یکی از کابران در رابطه با استفاده از راهکارهای کانال فنگ شویی برتر. با کمترین هزینه می توان بیشترین بهره را برد

پیام شماره ۳۱

نظر یکی از کاربرها از کرج در رابطه بامشاوره ای که از استاد گرفتند

پیام شماره ۳۰

نظر یکی از کاربرها از تهران در رابطه با مشاوره ای که از استاد گرفته اند

پیام شماره ۲۹

نظر یکی ازکاربران از مشهد در رابطه با مشاوره ای که از استاد گرفته اند

پیام شماره ۲۸

نظر یکی از هنرجویان از تهران ایشان دوسال پیش از استاد مشاوره ستاره شناسی گرفته بودند

پیام شماره ۲۷

نظر یکی از کاربران از مشهد در رابطه با مشاوره ای که از استاد گرفته اند

پیام شماره ۲۶

نظر یکی از کاربران در رابطه با راه کارهای فنگ شویی و مشاوره ای که از استاد گرفته اند.

پیام شماره ۲۵

نظر یکی از کاربران از اصفهان در رابطه با مشاوره ای که از استاد گرفته اند و بیماری ام اس ایشان.

پیام شماره ۲۴

نظر یکی از کاربران از تهران در رابطه با مشاوره ای که از استاد گرفته اند

پیام شماره ۲۳

نظر یکی از کاربران از شیراز در رابطه با مشاوره ای که از استاد گرفته اند

پیام شماره ۲۲

نظر یکی از کاربران از کرج

پیام شماره ۲۱

نظر یکی از کاربران از تورنتو کانادا که از استاد مشاوره گرفته اند

پیام شماره ۲۰

نظر یکی از کاربران از شهر جدید پرند که از استاد مشاوره گرفته اند

پیام شماره ۱۹

نظر یکی از کاربران از مشهد در مورد روز اول مهر ماه که استاد پیش بینی روز بد را برای ایشان کرده بودند.

پیام شماره ۱۸

نظر یکی از کاربران از مشهد که از استاد مشاوره گرفته اند

پیام شماره ۱۷

نظر یکی از کاربران از مشهد در رابطه با پست های کانال فنگ شویی وتجربیات ایشان از روزهای شانس شهریور ماه

پیام شماره ۱۶

نظر یکی از کاربران از بندر عباس که از استاد مشاوره گرفته بودند

پیام شماره ۱۵

نظر یکی از کاربران از تهران در رابطه با مشاوره ای که از استاد گرفته اند.

پیام شماره ۱۴

نظر یکی از کاربران از تهران در رابطه با مشاوره ای که از استاد گرفته اند.

پیام شماره ۱۳

نظر یکی از کاربران از تهران در رابطه با مشاوره ای که از استاد گرفتند

پیام شماره ۱۲

نظر یکی از کاربران از شهر غیور پرور کرمانشاه در رابطه با مشاوره ای که از استاد گرفته اند

پیام شماره ۱۱

نظر یکی از کاربران در رابطه با علم فنگ شویی و مشاوره ای که از استاد گرفته اند

پیام شماره ۱۰

نظر یکی از کاربران از شهر باستانی یزد که  از استاد مشاوره گرفته اند

پیام شماره ۹

نظر یکی از کاربران از تورنتو کانادا که از استاد مشاوره گرفته اند

پیام شماره ۸

.نظر یکی از هنرجویان علم فنگ شویی که با رضایت خود ایشان در کانال گذاشته شده است

پیام شماره ۷

.نظر یکی از کاربران از همدان در رابطه با راهکارهایی که استاد ارائه داده اند

پیام شماره ۶

نظر یکی از هنر جویان علم فنگ شویی که با رضایت خود ایشان در کانال گذاشته شده است

پیام شماره ۵

سرکار خانم عطایی عزیز سال ۹۰ به دلیل فوت ناگهانی پسر جوانشان, دچار اندوه فراوان بودند که به من مراجعه کردند. ایشان با توجه به بیماری استخوانی که داشتند در کلاسهای خصوصی فنگ شویی ثبت نام کردند و عاشقانه فراگیری این علم را آغاز کردند
آموزش این علم محدودیت سنی ندارد . هر کس در هر سنی , در هر شرایطی , حتی شرایط بد جسمانی و بیماری میتواند این علم را بیاموزد. پشتکار و علاقه این بانوی محترم را , که همچون مادر برایم عزیز هستند را , قدر میدانم. حضورشان برای من همیشه خیر و برکت به همراه داشته است

افتخار این را داشته ایم که ایشان مسن ترین هنرجوی شرکت کننده در کلاس های آموزشی هستند و در سن ۷۶ سالگی به گروه هنرجویان فنگ شویی برتر پیوستند

پیام شماره ۴

۴ادامه ی فایل صوتی شماره

پیام شماره ۳

.نظر یکی از کاربران , با رضایت خود ایشان, در رابطه با مشاوره رفتار شناسی فنگ شویی از لس آنجلس آمریکا . ایشان هفته پیش به ایران آمده و مشاوره گرفتند

پیام شماره ۲

.نظر یکی از کاربران که از استاد مشاوره گرفته اند

پیام شماره ۱

.نظر اولین دوست عزیزی که عضو کانال فنگ شویی برتر بودند و پس از مدت کوتاهی به نتایج خوبی دست یافتند