در هنگام خورشید گرفتگی و تاثیر آن چه اقداماتی باید صورت پذیرد

خورشید گرفتگی 11 تیر در فنگ شویی برتر
خورشیدگرفتگی ۱۱ تیر ۹۸ و تاثیر انرژی آن
2019/06/30
فنگ شویی برتر تاریخ 25-26 ماه گرفتگی تیر ماه 98
ماه گرفتگی ۲۵ و ۲۶ تیرماه ۱۳۹۸
2019/07/14
فنگ شویی برتر -وضعیت آسمان NO5

 خورشید گرفتگی زمانی اتفاق می افتد که ماه دقیقاً روبروی خورشید قرار می گیرد و انرژی خورشید به زمین نمی رسد و زمانی که ماه حرکت می‌کند و به کناری می‌رود ناگهان انرژی خورشید به زمین می رسد.  پس از خورشید گرفتگی آبشار انرژی را خواهیم داشت.

معنی خورشید و ماه از دیدگاه ستاره شناسی

از نظر ستاره شناسی، خورشید مربوط به روح است و ماه مربوط به ذهن است بنابراین هنگام خورشید گرفتگی روح و ذهن بیشترین عضو مورد توجه  برای کالبد بشری خواهند بود لذا توجه به این دو موضوع بسیار اهمیت خواهد داشت.

فنگ شویی برتر | خورشید گرفتگی

در خورشید گرفتگی چگونه به روح و ذهن توجه کنیم؟

یکی از موارد مهم در خورشید گرفتگی توجه به پالایش ذهن و توجه به روح و خود معنوی است به گونه ای که سعی کنید افکار خود را از هرگونه حسادت و آلودگی کینه و انرژی های منفی پاک کنید. شما می توانید از انرژی خورشید گرفتگی که امروز سه شنبه برابر با ۱۱ تیر ماه اتفاق می افتد استفاده نمایید.

آیا در این زمان می شود فنگ شویی کرد؟

بله پس از پایان خورشید گرفتگی می توانید به پالایش و پاکسازی خانه و محیط زندگی توجه کنید. رفع انباشتگی بسیار مفید است. همچنین تا دو هفته آینده بهترین زمان برای پاکسازی و پالایش خانه و محل کار و فنگ شویی است.  حتما در محیطی آرام و به دور از تنش و شلوغی به رفع انباشتگی منزل و محل کار خود بپردازید. سعی نمایید در روزهای آینده همه جا شمع و عود روشن کنید.

اگر عود ندارید می توانید اسپند دود کنید. بهتر است چراغ های خانه با محل کار روشن باشند. بهترین کار رسیدن به آرامش ذهن است در سکوت کار کنید و پاکسازی کنید.

در خورشید گرفتگی از چه کسانی و چه چیزهایی فاصله بگیریم؟

از افراد عصبی فاصله بگیرید در کنار افراد دردسر دار نباشید. از رسانه ها، از تلویزیون، ماهواره، شبکه های اجتماعی فاصله بگیرید و سعی کنید در حوضه میدان های الکترو معناطیسی، الکتریکی، مغناطیسی و در شرایطی از این دست قرار نگیرید و فاصله خود را حفظ کنید. خورشید گرفتگی و ماه گرفتگی زمان خوبی برای تفکر به درون و بررسی و جذب انرژی های مثبت است. بهترین زمان برای مدیتیشن و مراقبه است. چون در آستانه حلول ماه نو هستیم بهترین زمان برای جذب انرژی است.

آیا می توانیم کارهای جدیدی آغاز کنیم؟

بله می توانید. انجام کارهای جدید پس  پایان خورشید گرفتگی در روزهای آینده است و بهترین زمان برای نوشتن برنامه های آینده است.  هنگام خورشید گرفتگی ذهن خود را به آرامی تحلیل کنید و پس از آن  برای آینده  برنامه ریزی کنید و هدفتان را حداقل  تا آخر تابستان مشخص نمایید.
اما فراموش نکنید که اولویت با پالایش ذهن، روح، فکر و پاکسازی گذشته ها و نیروهای منفی است.

اگر هنگام خورشید گرفتگی موفق به پالایش ذهن و روح نشدیم چگونه می توانیم به این انرژی دست یابیم؟

اگر موفق به انجام این کارها در زمان خورشیدگرفتگی نشدید، نگران نشوید تا آخر هفته و تا دوهفته آینده هم می توانید به پالایش بپردازید. ولی فراموش نکنید که در زمان خورشید گرفتگی این انرژی بالاست و بیشترین انرژی در  جریان است به خصوص زمانی که نور خورشید پس از خورشید گرفتگی به زمین می رسد می توانید از آن حداکثر استفاده را ببرید و بهترین فرصت برای تفکر و توجه به درون، اندیشیدن و هماهنگی انرژی هاست. پس هنگام خورشید گرفتگی یعنی زمانی که خورشید تاریک است به خود و روح و ذهنتان توجه کنید. مراقبه و پاکسازی روح مهم است. پس از خورشید گرفتگی به محیط های بیرونی توجه کنید و برنامه ریزی هایتان را برای فنگ شویی منزل انجام دهید.

فنگ شویی برتر در خورشید گرفتگی تحلیل ارتباط فنگ شویی با خورشید گرفتگی

نکته: انرژی این خورشید گرفتگی تا ۶ ماه در کیهان باقی می ماند و تا ماه کامل

هم برای پاکسازی و پالایش فرصت هست. اما هر قدر زودتر انجام دهید بهتر است لطفا به دوستان خوبتان هم اطلاع دهید و در نشر این اطلاعات و فرصت های مهم سهیم باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.